Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 00:17


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Grupa AVR na FB
PostNapisane: 13 sty 2018, o 09:48 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 maja 2016
Posty: 469
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1

Cześć. Miałem wczoraj przyjemność poprosić kolegów jednej z grup na fb zajmującą się AVRkami o pomoc i powiem Wam,że nie było to miłe przeżycie. Ja jestem początkującym i postanowiłem dopytać o kod pętli for , oraz funkcji przyjmującej argumenty. Utwierdziłem się w Przekonaniu ,że forum Atnel , to jest najlepsze forum we wszechświecie. :D . na fb kilka osób podpowiadało, ale były też osoby, starzy wyjadacze, którzy zrównali mnie z ziemią. Zostałem zwyzywany od gamoni i nic nie umiejących. W poście przedstawiłem mój kod i prosiłem o podpowiedzi. Co chwila odsyłali mnie do lektury,żeby się dokształcić. Wydawało mi się,że taki grupy pasjonatów są tworzone między innymi, po to aby dzielić się swoimi projektami, ale również aby podpowiadać mniej zorientowanym w temacie. Ech szkoda słów...
Tutaj jeszcze coś takiego mnie nie spotkało i zawsze dostaję cenne wskazówki. Chwała administratorom za taki porządek na tym forum :) :) :)
Pozdrawiam Wojtek

_________________
Nikt nie mówił,że będzie łatwo...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 11:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2013
Posty: 121
Pomógł: 16

Nie ty pierwszy i nie ty ostatni zostałeś zmieszany z błotem przez ludzi , dla których przyjemnością jest wdeptanie innych w ziemię i udowadnianie na każdym kroku jaki jesteś "nieprofesjonalny" i czerpanie z tego satysfakcji. Najgorsze jest to, że są to nierzadko ludzie , którzy naprawdę mają wiedzę i coś do powiedzenia i mogliby dużo dobrego zrobić dla ludzi i świata . W aspekcie psychologicznym takich ludzi określa się jako socjopatów. Szczególną wylęgarnią takich indywiduum jest forum E....... Ja osobiście zderzyłem się tam z takimi ludźmi , Polakami , którzy pracują zagranicą , być może są sfrustrowani niewolniczą pracą w korporacji i w ramach odreagowania wdeptują w glebę wszystko co wystaje ponad poziom gruntu. Forum Mirka jest na tym tle jak perełka, tu człowiek czuje się jak w domu , bezpiecznie i ciepło ale i są na pewno ludzie , którzy na to krzywo patrzą. Jak mawiał Piłsudski .....................:)

_________________
http://strefapic.blogspot.com



Ostatnio edytowano 13 sty 2018, o 22:48 przez wat1970, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 11:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 cze 2014
Posty: 855
Lokalizacja: pod Warszawą
Pomógł: 58

wojciechgorzolka napisał(a):
Ech szkoda słów...

To po co chodzisz na inne fora lub "mordoksiągi"? ;)
Tu zawsze znajdziesz pomoc bez zbędnych komentarzy tzw. śpeców

_________________
Pomóżcie mi stanąć na nogi



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 12:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 maja 2016
Posty: 469
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1

ach bo akurat byłem na fb i tak wyszło. ale już teraz wiem,że nie był to dobry pomysł. Wręcz najgorszy jaki mógł mi przyjść do mojej makówki. ;)

_________________
Nikt nie mówił,że będzie łatwo...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 15:14 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 lip 2017
Posty: 7
Pomógł: 0

A ja częściowo rozumiem takie podejście. Zgłasza się :
"młody" i oczekuje, że wszystko się za niego zrobi. I jest niezadowolony, że nie domyślamy się o co mogło mu chodzić. Nie ma zamiaru przysiąść i czegoś się nauczyć, tylko ma roszczeniowa postawę.
wat1970 napisał(a):
Polacy to ch....e ale naród wielki

Ja jestem Polakiem i wypraszam sobie nazywanie mnie w ten sposób. Za takie coś moderator powinien natychmiast usunąć post a autora wyrzucić.
wojciechgorzolka napisał(a):
Chwała administratorom za taki porządek na tym forum



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 16:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 maja 2016
Posty: 469
Lokalizacja: Katowice
Pomógł: 1

tylko,że ja nie prosiłem o gotowe rozwiązanie. na fb zapytałem, czy w dobą stronę idę. Ja wiem,że mam braki, ale język C jest obszerny, a zaczynającemu ciężko zapamiętać wszystkie podstawowe rzeczy. :) Wkleiłem mój prosty kod z pętlą for (wzorowaną na BB) i od razu polały się hejty,że to nie optymalny kod, a po ch... to robisz, lepiej to przerób na inną formę itp. :). Ale było minęło, już tam nie dopytuję, przynajmniej mam spokojniejszą sobotę :)

_________________
Nikt nie mówił,że będzie łatwo...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 18:31 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jakow napisał(a):
Zgłasza się :
"młody" i oczekuje, że wszystko się za niego zrobi. I jest niezadowolony, że nie domyślamy się o co mogło mu chodzić. Nie ma zamiaru przysiąść i czegoś się nauczyć, tylko ma roszczeniowa postawę.

Proszę się nie obrazić ale ... no wg mnie to bzdurne uogólnienie, bo jakoś u nas też zdarzają się i tacy co mają roszczeniową postawę ale ZDECYDOWANA większość jest tych innych co nie mają roszczeniowej postawy a po prostu są zagubieni, czasem nawet nie wiedzą jak zadać poprawnie pytanie ...

Widać w jakiś dziwny sposób nie tylko ja ale i większość ludzi na tym forum potrafi odróżnić takie postawy - czasem nie po pierwszym poście - ale najważniejsze to kulturalnie zwrócić uwagę, napisać o co chodzi - nawet jak się zadaje pytanie ....

zobacz Pan na ten mój post i przemyśl to co napisałeś tzn zweryfikuj ;) oczywiście nie piszę tego ani złośliwie do ciebie tylko to raczej prośba - propozycja ;)

post201915.html#p201915

i uwierz mi, że nie tylko ja tak podchodzę - znajdziesz na tym forum wielu ludzi z podobną dozą cierpliwości, gdzie czasem warto po prostu na początek zwrócić uwagę JAK ZADAWAĆ PYTANIA. Widać jak się dyskusja rozwija z człowiekiem - najczęściej zrozumie o co chodzi bo nie każdy też czuje nawet często o co chodzi na forum ...

po prostu cierpliwość

TYMCZASEM na wielu forach czy grupach - bywają programiści, którzy uważają się za BOGÓW ŚWIATA ;) ... a każdy kto zaczyna czy nie potrafi zadać pytania to dla nich głupiec i nadaje się tylko do wyśmiania

------------------------ [ Dodano po: 28 minutach ]

Jakow napisał(a):
Ja jestem Polakiem i wypraszam sobie nazywanie mnie w ten sposób. Za takie coś moderator powinien natychmiast usunąć post a autora wyrzucić.

ŻEBY NIE BYŁO, że jestem przeciwko tobie czy coś - to w tym wypadku zgadzam się ... myślę, że nie można z kolei nadużywać takich określeń albo ich nadużywać ...

Ja też jestem Polakiem i wcale nie uważam, że większość jest jakaś .....

Myślę, że właśnie to jest tak że ZDECYDOWANA większość Polaków to fajni i normalni ludzie - a takie małe grupki, które robią tzw "siarkę" i krzyczą i zwracają na siebie uwagę, powodują, że czasem niektóre osoby na ten - słabej podstawie, uogólniają, że to niby wszyscy Polacy tacy są. Niesłusznie.

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 sty 2018, o 19:59 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 gru 2013
Posty: 296
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 47

Gwoli (tak, jest takie słowo) ścisłości, Piłsudski powiedział: "Naród wspaniały, tylko ludzie k...y".
Powiedział także : "Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę".



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO