Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 03:11


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2017, o 15:49 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 08 kwi 2017
Posty: 18
Pomógł: 2

Witajcie, dostałem wczoraj NodeMcu v3 i chciałem go od razu wypróbować. Wziąłem więc program NODEMCU FIRMWARE PROGRAMMER, podpiąłem płytkę pod USB, przytrzymałem przycisk FLASH i kliknąłem RST. Dalej trzymałem FLASH, wyświetlił mi się port COM w programie, ustawiłem więc baud 9600 i kliknąłem flash. puściłem przycisk FLASH na płytce, a program dalej wgrywał soft. Wgrało się niby fajnie, ale gdy podepnę go teraz pod USB to komputer nie wyświetla portu COM. Dopiero gdy przytrzymam FLASH, kliknę RST i puszczę FLASH to wyświetla się port COM, łączę się z nim z prędkością 9600 i nic nie dostaję. Gdy kliknę RST to dostaję trochę śmieci. ESPlorer również nie może połączyć się z płytką. Dodam, że flashowałem płytkę używając prędkości 9600, 230400, 115200, za każdym razem to samo, nie wywala żadnego błędu.

Mam nadzieję, że zrozumiale wyjaśniłem, co po kolei robiłem, Nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu napisałem, jak coś to proszę o przeniesienie.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie, czemu nie działa.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2017, o 16:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 16 wrz 2014
Posty: 264
Pomógł: 12

kamdz napisał(a):
Nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu napisałem, jak coś to proszę o przeniesienie.

Poproś o przeniesienie do kosza...
Na tym forum nie rozmawiamy o ESP8266



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO