Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 18 kwi 2024, o 02:21


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2016, o 21:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 lis 2012
Posty: 108
Pomógł: 0

Właściwie nie przestawiłem się na forum ;)
Jestem Paweł. Pracuję w firmie która naprawia ksera, drukarki. Ogólnie urządzenia biurowe. Służę pomocą komuś w tych tematach :P
Pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 gru 2016, o 21:40 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

to witamy oficjalnie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 lut 2017, o 11:02 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 14 lut 2017
Posty: 1
Pomógł: 0

cześć, chciałabym dla siebie nauczyć sie programowania, liczę wiele wiedzy od Was "przejąć" :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lut 2017, o 08:45 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 lut 2017
Posty: 1
Pomógł: 0

Cześć! Mam na imię Maciek i jestem programistą Java w Codete w Krakowie.
W tym momencie jestem na etapie dość dynamicznego rozwoju zawodowego - szkolenia, konferencje itp. Swój wolny czas spędzam też na pogłębianiu swojej wiedzy - wiem, trochę nerdowskie :D a jak tego nie robię to jeżdżę na rowerze (nooo teraz częściej na desce), albo chodzę na siłownie. Czasem w coś zagram. Z elektroniką do czynienia mam sporo, ale to bardziej hobbystycznie :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 lut 2017, o 10:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

No to witamy serdecznie nowych kolegów i zachęcamy do wspólnej nauki :-)

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 mar 2017, o 12:12 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

Cześć boguslaw01 :)
Wielu z nas zajmuje się tematem tylko hobbystycznie i są życzliwi :)
W razie problemów ktos zawsze pomoże.
Witamy w gronie zapaleńców, miłej zabawy :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 maja 2017, o 12:40 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 kwi 2017
Posty: 7
Pomógł: 0

Cześć.

Szukając czegoś w sieci natrafiłem w Youtubie na filmy Mirka i powiem Wam, że wpadłem jak śliwka w kompot ;)
Wchłonęło mnie tak, jak za młodu pochłonęły mnie komputery.

Czytam obecnie Bluebook'a. Po części teoretycznej, którą czytało się jak powieść, przyszła pora na warsztaty. Przerobiłem migania diodami na stykówce i wiecie co? Pewnie wiecie, kupiłem m.in. zestaw ATB. :) Rewelacja!

Za mną wiele lat w branży przemysłowej - automatyka i systemy cyfrowe z naciskiem na systemy.
To tak pokrótce chciałem się tylko przywitać na forum.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 maja 2017, o 13:34 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Witamy i zapraszamy do wspólnej dobrej elektroniczno - programistycznej zabawy ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 cze 2017, o 08:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 mar 2014
Posty: 580
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Pomógł: 71

Witam,

Ja króciutko przywitam się ponownie ;) Wracam na forum po dłuuuugiej przerwie. Na razie będę raczej czytelnikiem niż użytkownikiem ponieważ przerwa spowodowała spustoszenie w mojej pamięci EEPROM :), tak więc aktualnie w wolnej chwili czytam książkę Stephena Praty o C - celem przypomnienia sobie języka, oraz powtarzam sobie podstawy elektroniki. Następnie lecę z Bluebookiem i resztę książek Greenbook i Yellowbook (te dwie pozycje kupiłem już w stanie dezaktywacji programistyczno-elektronicznej, więc nawet nie przeczytane ;-( ).
Ogólnie przestałem uczestniczyć w forum z powodu przeprowadzki związanej z pracą i ogromem jej obowiązków. Aktualnie po tym czasie stałem się szczęśliwym posiadaczem pięknej żony i trójki synów (w tym dwóch 11 miesięcznych bliźniaków), po unormowaniu się sytuacji życiowej trzeba wrócić do swojej dawnej miłości - tak więc odłożone projekty z przed kilku lat czekają na powrót :)

Mam nadzieję, że po wakacjach się mocno uaktywnie :-P

Pozdrawiam,
doman89



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 cze 2017, o 09:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

doman89 napisał(a):
. Aktualnie po tym czasie stałem się szczęśliwym posiadaczem pięknej żony i trójki synów (w tym dwóch 11 miesięcznych bliźniaków)

GRATULACJE ! ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 cze 2017, o 23:39 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 07 cze 2016
Posty: 8
Pomógł: 0

Cześć!
Jestem Patryk. Mam 15 lat. Po wakacjach idę do trzeciej klasy gimnazjum(Więc jestem gatunkiem na wymarciu :lol: ). Mieszkam w Szczecinie. Moje zainteresowanie elektroniką pojawiło się po natknięciu się na kanał ElektroPrzewodnika. Akurat tam mnie bardzo zainteresowało Arduino. Jako, że lekko skubnąłem wcześniej C++ postanowiłem się za to zabrać. Po pewnym czasie znalazłem kanał pana Mirka, który mnie zaraził pasją do C(i tutaj już bez bibliotek Arduino). Co tutaj dużo mówić? Bluebook jest już przerobiony. Planuję za jakiś czas kupić zestaw ATB i tworzyć dalej coraz to bardziej użyteczne rzeczy. Jeszcze warto by wspomnieć o tym, że skończyłem jako projekt edukacyjny(W drugiej klasie w pojedynkę lub w małym zespole trzeba wykonać projekt na dowolny temat) swój pierwszy projekt. Jest to robot "Line Follower". Oczywiście musiałem tam umieścić MagicLED-y.
https://www.youtube.com/watch?v=vXrNZx89g5o



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 cze 2017, o 12:02 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 sty 2015
Posty: 50
Pomógł: 0

Witajcie,

Konto załążyłem już trochę czasu temu, ale dopiero teraz trafiłem na ten temat. Jestem Piotr lub Peter. Ślązak studiujący obecnie w DE. Wolę jednak mówić po polsku i dlatego mam tutaj konto :) Studiuję na kierunku bardziej mechanicznym, ale zawsze ciekawiła mnie elektronika. W wakacje zawszę dorabiam jako elektrotechnik/elektryk. Jako dzieciak lubiłem matematykę i różnego rodzaju zagadki logiczne. Zadawałem zawsze mnóstwo pytań i w sumie dalej mi to zostało :lol: Jestem zagorzałym fanem środowiska Matlab.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 cze 2017, o 07:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Patrix354 napisał(a):
Oczywiście musiałem tam umieścić MagicLED-y.

No muszę przyznać, że taki linefolower przyciąga wzrok, te magic ledy na nim wyglądają jak jakiś tajemniczy radar ;)

Witajcie ... Panowie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 cze 2017, o 13:46 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

mirekk36 napisał(a):
No muszę przyznać, że taki linefolower przyciąga wzrok, te magic ledy na nim wyglądają jak jakiś tajemniczy radar


wzrok przyciąga i owszem , ale nie o to w LF chodzi ... , wiec jeśli chodzi o precyzję śledzenia i szybkość ....
ale i tak fajnie ...

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 paź 2017, o 23:35 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 15 paź 2017
Posty: 3
Pomógł: 0

Cześć,

Nazywam się Dominik i rozpocząłem naukę na 2 roku informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 paź 2017, o 23:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Witaj i zapraszamy do wspólnej zabawy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 lis 2017, o 22:14 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 01 lis 2017
Posty: 4
Pomógł: 0

Witam wszystkich ;)

Stałych i przelotnych użytkowników forum. Zaczynam przygodę po raz w sumie 2 z mikroprocesorami i elektroniką. Brak czasu zabił to hobby. No ale teraz pracuje przy programowaniu maszyn CNC więc temat jak znalazł do ogarnięcia. Jak to wszystko działa :shock: .

A czym się zajmuję .. raczej wypada zapytać : czym się jeszcze nie zajmowałem i gdzie mnie nie było :?:

Łot .. o co mu kaman chodzi ? tak tak .. jakby to ująć w gwarze pol_english :D więc nie badruję więcej tematu :? ..

A tak serio przepraszam za tą w stawkę dziś mnie trochę poniosło i pewnie jak się gdzieś tu odezwę, to proszę o cierpliwość do mej zacnej osoby. Wszak skromna ze mnie osoba, ale nic nie poradzę że jestem nie omylny :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 lis 2017, o 00:41 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

no to ja tak z "partyzanta" pozwolę sobie kolegę przywitać. Witam :)
i zapraszamy do wspólnej zabawy. :)
gumbicp napisał(a):
Wszak skromna ze mnie osoba, ale nic nie poradzę że jestem nie omylny

To sobie załączę śledzenie kolegi postów, :) bo jestem głodny nauki i wiedzy. :)
martwi mnie tylko zasłyszane gdzieś stwierdzenie że:
"nie myli się tylko ten, kto........" :P
ale bądźmy optymistami dobrej myśli. ;)
powodzonka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 5 lis 2017, o 13:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2012
Posty: 289
Pomógł: 6

Patrix354 napisał(a):
Cześć!
Jestem Patryk. Mam 15 lat.

Patryk
Po zobaczeniu maszyny i Twego wieku Wielki szacun!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lis 2017, o 17:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 17 paź 2015
Posty: 59
Lokalizacja: Gdynia
Pomógł: 1

Mam na imię Wojtek i pracuje w PKM w Gdańsku. Elektroniką interesuję się hobbystyczne. Pozdrawiam serdecznie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lis 2017, o 20:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

witamy i zapraszamy do zabawy ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lis 2017, o 21:25 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2016
Posty: 29
Pomógł: 0

Witam ponownie forumowiczów :)
Mam na imię Darek, 16 lat, uczęszczam do pierwszej klasy technikum informatycznego :D
Od kilku tygodni drugi raz podchodzę do programowania mikrokloców AVR, pierwszy był gdzieś w grudniu tamtego roku. Przerobiłem wtedy więcej niż połowę bb, ale niestety nastąpił lekki zastój w rozwoju :D I tak oto teraz powracam z nowymi siłami, pomysłami i ambicjami :D W ubiegłym roku pracowałem głównie na płytce stykowej, ale teraz zamierzam sprawić sobie zestaw uruchomieniowy, choć przyznam, że cena mnie lekko dobija ;d W tym wieku niestety nie mam za wiele zarobków, ale coś wykombinuję ;d Wiem, że będzie to wspaniała inwestycja i nawet nie mam wątpliwości co do tego zakupu ;p Myślę, że ten post będzie odpowiedni do podziękowania Panu Mirkowi za "zarażenie bakcylem programowania" :D Co prawda wcześniej uczyłem się podstaw innych języków (C++, Java, HTML/CSS) ale dzięki Panu i Pańskim książkom, C dla mikrokontrolerów mnie najbardziej cieszy (już samo miganie diodą było świetne ;D) i sprawia najmniej trudności :D Dobra, nie rozpisuję się za bardzo, bo jak się uruchomię na dobre to trudno mnie będzie wyłączyć ;D
Pozdrawiam :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lis 2017, o 22:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2017
Posty: 99
Lokalizacja: Piła
Pomógł: 4

Witam.
Czas przywitać się na forum, które obserwuję już od jakiegoś czasu. Jestem Kazik i jestem z przedziału 50+. Z zawodu jestem elektrykiem ale w swoim zawodzie właściwie nie pracuję Zawsze bałem się elektroniki, tłumaczyłem sobie, że to za trudne, że to nie dla mnie; a teraz widzę ile staciłem. Jeśli chodzi o programowanie to było jeszcze gorzej jak widziałem(podczas jakiś prób zgłębienia tematu) te wskaźniki, cyferki, znaczniki, zmienne to odchodziłem od tego i się zniechęcałem. Jednak z racji wykonywanego zawodu(konserwator na pływalni) musiałem coś nie coś wiedzieć na temat sterowników które mamy na obiekcie. Szukałem w necie różnych danych. I pewnego razu trafiłem na kanał na Youtubie Mirka. Mirek tak potrafi temat przedstawić(trochę żartem trochę serio), że po prostu zachorowałem na AVR - ki. Chociaż wiem że przede mną długa droga ale myślę że dam radę, bo trafiając na to forum trafiłem na przyjaźnie nastawionych pasjonatów. Korzystając z okazji chciałem podziękować wszytkim na forum podpowiadającym i pomagającym oraz przede wszystkim Mirkowi za te poradniki za książki i fajny sposób porozumiewania się z odbiorcami.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 lis 2017, o 22:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kazekat napisał(a):
że po prostu zachorowałem na AVR


no to WITAMY wśród "pozytywnie" zarażonych :lol: ... do dzieła! ... jak to mówią starożytni indianie :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 lis 2017, o 14:07 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

kazekat napisał(a):
Chociaż wiem że przede mną długa droga ale myślę że dam radę, bo trafiając na to forum trafiłem na przyjaźnie nastawionych pasjonatów.


to jeszcze nic panie kolego :) Zobacz pa im dalej w las tym wiecej drzew a dodatkowo bedziemy ciskać pod nogi kamienie i kłody :P

a tak poważnie Witamy serdecznie i zapraszamy do zabawy ... bo jak ktos traktuje to poważnie to ....
no cóż specjaliści od fixum dyrdum zacierają juz pewnie łapki :P

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 lis 2017, o 23:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2017
Posty: 99
Lokalizacja: Piła
Pomógł: 4

SunRiver napisał(a):
a dodatkowo bedziemy ciskać pod nogi kamienie i kłody :P

Wydaje mi się, że te kamienie i kłody (delikatne) to mogą tylko na dobre wyjść. Im większy chrzest na początku to lepiej człowiek przyswoi sobie te meandry. Mówiąc szczerze jeszcze nie zadałem pytania na forum(to jeszcze przede mną) ale nie dlatego, że nie miałem problemów z jakimś tematem ale dlatego, że jak coś mi nie wychodziło to szukałem podobnych tematów tutaj lub u wujka G. Forum to nie tylko zapytam - odpowiedzą, wątki pozostają i można tam wiele odpowiedzi znaleźć.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 lis 2017, o 07:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

kazekat napisał(a):
SunRiver napisał(a):
a dodatkowo bedziemy ciskać pod nogi kamienie i kłody :P

Wydaje mi się, że te kamienie i kłody (delikatne) to mogą tylko na dobre wyjść. Im większy chrzest na początku to lepiej człowiek przyswoi sobie te meandry. Mówiąc szczerze jeszcze nie zadałem pytania na forum(to jeszcze przede mną) ale nie dlatego, że nie miałem problemów z jakimś tematem ale dlatego, że jak coś mi nie wychodziło to szukałem podobnych tematów tutaj lub u wujka G. Forum to nie tylko zapytam - odpowiedzą, wątki pozostają i można tam wiele odpowiedzi znaleźć.

A Ty co z choinki się urwałeś? :-D
Coś mi się wydaje, że jesteś wymierającym gatunkiem... ;-)
Witamy na forum i powodzenia :-)

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 lis 2017, o 11:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2015
Posty: 89
Pomógł: 0

Sporo osób nastawionych jest na robienie kariery, zarabianie pieniędzy, zajmują się swoistym wyścigiem szczurów - zapomina o odpoczynku, sprawach związanych z relaksem, naładowaniem akumulatorów. Taka ciągła pogoń za króliczkiem sprawia, że wiele osób popada w depresje, frustracje, staje się mniej wydajnym.
Ale widać też coraz większa świadomość w tym zakresie, coraz większa potrzebę wrzucenia na luz poprzez uprawianie sportów, saunowanie czy chociażby joga i medytacja: http://www.rafalszrajnert.pl/medytacja-mindfulness-zen/



Ostatnio edytowano 16 lis 2017, o 11:04 przez zonk, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 lis 2017, o 11:36 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lis 2015
Posty: 1448
Lokalizacja: okolice Warszawa
Pomógł: 149

kazekat napisał(a):
Mówiąc szczerze jeszcze nie zadałem pytania na forum...
...Forum to nie tylko zapytam - odpowiedzą, wątki pozostają i można tam wiele odpowiedzi znaleźć.

To trochę trudniejsza metoda nauki ale gdy do tego
spróbujesz jeszcze co nieco, w miarę możliwości komuś podpowiedzieć - czasami nawet nie celnie -
to dopiero zobaczysz ile zostaje w głowie. :D
Witam w gronie wymierającego gatunku. :P



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 13 lis 2017, o 14:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lis 2012
Posty: 289
Pomógł: 6

zonk napisał(a):
Sporo osób nastawionych jest na robienie kariery, zarabianie pieniędzy, zajmują się swoistym wyścigiem szczurów - zapomina o odpoczynku...

Zonk
Zakładam, że nie miałeś na myśli forumowiczów, którzy coś tam dłubią w wolnym czasie na swoich pająkach! Przecież to odpoczynek!!!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 726 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO