Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 18:22


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 cze 2017, o 10:13 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Tak jak w temacie posta. Stanąłem przed szansą dostania pracy na tym stanowisku. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i teraz chciałbym się przygotować żeby jak najlepiej wypaść na tym spotkaniu. Jakie macie doświadczenia? Czego można się spodziewać? Proszę o podpowiedzi bo branża w której pracuje firma jest mega ciekawa i zależy mi żeby wypaść jak najlepiej. Proszę o rady doświadczonych Kolegów :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 12:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 lip 2013
Posty: 60
Lokalizacja: Okolice Gliwic
Pomógł: 3

Unikać utartych frazesów, kontrolować ręce, zachowywać się swobodnie. Jeżeli masz doświadczenie w embedded, to nic nie powinno Cię zaskoczyć. Gorzej, jeżeli rozmowę kwalifikacyjną prowadzi wynajęta firma, a nie docelowa, wtedy można spodziewać się pytań tych najdurniejszych, tj. gdzie widzi się za Pan za 5 lat itp.. Jeżeli firma docelowa, to rozmowa będzie krótka, sensowna i RZECZOWA. Mnie pytali coś tam o C, coś tam o schematy, jakieś rozwiązania miałem zaproponować, no ogólnie nie miałem żadnych większych problemów, bo z wszystkim się już wcześniej spotkałem.
Jest jedno pytanie, na które warto się przygotować - "Jakie są Pana słabe strony?"

Powodzenia, napisz potem jak było :)


Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 12:50 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Kanc1erz napisał(a):
Mnie pytali coś tam o C, coś tam o schematy, jakieś rozwiązania miałem zaproponować, no ogólnie nie miałem żadnych większych problemów, bo z wszystkim się już wcześniej spotkałem.


Mam nadzieję że na tym etapie podołam :lol:

Kanc1erz napisał(a):
"Jakie są Pana słabe strony?"


Nie mam żadnych ;) no, może słabość do elektroniki i kodzenia ;)

Kanc1erz napisał(a):
Powodzenia, napisz potem jak było


Nie omieszkam :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 13:37 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

dzięki dambo :) Dave jak zawsze niezawodny :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 14:35 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 23 sty 2014
Posty: 1079
Pomógł: 73

Cześć,
U mnie było tak ze na rozmowie był kierownik działu elektroniki, pytał co potrafię i jakie mam zainteresowania, z tego co teraz widzę to bardzo mi pomogło to ze powiedziałem ze jestem pasjonatem elektroniki i programowania (bo tak jest ). Zabrałem ze sobą schematy projektowanych urządzeń i akurat się przydały, kierownik oglądał ;) jeżeli zapytaj ile chciałbyś zarabiać to powiedz wiecej niż rzeczywiście oczekujesz bo mogą negocjować i pamiętaj żeby rozmawiać o kwocie brutto, wiec zwiększ swoją kwotę o podatek, jeżeli uznają ze to kwota netto to będziesz miło zaskoczony przy wypłacie :)
Pracuje od 4 lat na rym stanowisku i jest super. Wymarzona praca. Z tego co pamiętam to rozwiązywalem tez test z C ale patrząc na Twoja aktywność na forum to sobie z tym poradzisz bez problemu :) powodzenia!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 19:30 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

Tak, zabierz jakieś "portfolio" - schematy, płytki które zrobiłeś - ja wziąłem i się przydało, tak samo jak u Jareckiego kierownik przeglądał i to na pewno było dla mnie na plus. Ważne by pokazać, że coś robiłeś w domu, że znasz to z praktyki.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 19:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ja mogę podpowiedzieć z punktu widzenia osoby po drugiej stronie. ZDECYDOWANIE - ja na to stawiam przynajmniej w 100% ... na ludzi z pasją, z własnymi zainteresowaniami ... dla których praca to hobby !!! .... bo wtedy nie ważne, że ktoś czegoś jeszcze nie wie - zawsze można się douczyć przecież. Ale tylko PASJONAT będzie chciał się czegoś douczyć ;) ... ktoś kto pokazuje swoje własne prace w tym zakresie (nie WAŻNE JAKIE) ale jak widać że próbował chociaż, że coś zrobił, że z czegoś jest zadowolony! że opowiada o tym z pasją i zapałem - MATKO! .... to podnieci KAŻDEGO pracodawcę

gorzej z kocimi firmami pośrednimi - gdzie można źle wypaść na jakichś głupawych pytaniach właśnie np typu: "jakie są moje złe strony?" ....

PRZEDE WSZYSTKIM BYĆ SOBĄ !!!

akurat ty panie kolego Nefarious19 ... nie musisz nic wymyślać, zmyślać, wyuczać się na rozmowę ... BĄDŹ SOBĄ! ... pokaż co zrobiłeś, pokaż swoją pasję ... uwierz mi - wygrasz!

i tego ci życzę! wiem zresztą że wygrasz i podzielisz się z nami tą pozytywną informacją! ;) POWODZENIA!


Autor postu otrzymał pochwałę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 20:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

mirekk36 napisał(a):
Ja mogę podpowiedzieć z punktu widzenia osoby po drugiej stronie. ZDECYDOWANIE - ja na to stawiam przynajmniej w 100% ... na ludzi z pasją, z własnymi zainteresowaniami ... dla których praca to hobby !!! .... bo wtedy nie ważne, że ktoś czegoś jeszcze nie wie - zawsze można się douczyć przecież. Ale tylko PASJONAT będzie chciał się czegoś douczyć ;) ... ktoś kto pokazuje swoje własne prace w tym zakresie (nie WAŻNE JAKIE) ale jak widać że próbował chociaż, że coś zrobił, że z czegoś jest zadowolony! że opowiada o tym z pasją i zapałem - MATKO! .... to podnieci KAŻDEGO pracodawcę

gorzej z kocimi firmami pośrednimi - gdzie można źle wypaść na jakichś głupawych pytaniach właśnie np typu: "jakie są moje złe strony?" ....

PRZEDE WSZYSTKIM BYĆ SOBĄ !!!

akurat ty panie kolego Nefarious19 ... nie musisz nic wymyślać, zmyślać, wyuczać się na rozmowę ... BĄDŹ SOBĄ! ... pokaż co zrobiłeś, pokaż swoją pasję ... uwierz mi - wygrasz!

i tego ci życzę! wiem zresztą że wygrasz i podzielisz się z nami tą pozytywną informacją! ;) POWODZENIA!



no właśnie to jest moja pasja i wiem że to jest to co chciałbym w życiu robić. Postaram się ich przekonać że zatrudniając mnie nie zatrudniają osoby która przyjdzie do pracy na 8 godzin i odbębni swoje tylko chce ich przekonać że jeżeli mi dadzą szansę to dam z siebie 1000% bo nawet nie będę czuł że pracuje :) Pójdę za waszą radą i zabiorę ze sobą jakieś schematy i płytki :) poopowiadam co robiłem, na jakich prockach. Test z Języka C jeżeli będzie to dzięki Mirkowi nie powinien być dla mnie problemem :) dzięki za słowa wsparcia wszystkim :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 20:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

bo najważniejsze byś lubił to co robisz , i robił to co lubisz ...
inaczej ..... cóż kasa w biedronce

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 20:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

SunRiver napisał(a):
bo najważniejsze byś lubił to co robisz , i robił to co lubisz ...
inaczej ..... cóż kasa w biedronce


Pytanie czy pracodawcy wystarczy że to moja największa pasja :) bo wiem że jeszcze dużo się muszę nauczyć... :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 20:51 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nefarious19 napisał(a):
bo wiem że jeszcze dużo się muszę nauczyć...

Uwierz mi - nauczyć się może KAŻDY, to nie jest problem, ... problemem jest to, że nie każdy chce ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 20:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Nefarious19 napisał(a):
Pytanie czy pracodawcy wystarczy że to moja największa pasja bo wiem że jeszcze dużo się muszę nauczyć...

każdy się uczy niema czegoś takiego jak wszystkowiedzący programista elektronik no chyba że na innym forum ...

a poważnie każdy co uważa że wie wszystko to zwykły pajac ....
niestety to taka dziedzina że jak się nie uczysz szybko nowych rzeczy to nie dasz rady
zostajesz w tyle i jesteś po prostu zbędny ... a jeśli to twoja pasja to będziesz się rozwijał
a gdy się rozwijasz to się tez przekłada na wyniki pracy :)

Ja tez się cały czas uczę niema wyboru ... albo do przodu , albo do piachu ... sorry ale klapki na oczy i 30 lat ten sam moduł
to stagnacja .... :)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

a tego co inaczej twierdzi na walkę pieszą lub konna wyzywam i azalisz nie do pierwszej rany i krwi upuszczenia
a jeno na śmierć i łupy (:P)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 21:22 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Hahhahaha, Ty Sun zawsze masz jakieś ciekawe odpowiedzi w zanadrzu ;) zobaczymy co z tego wyjdzie :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 21:50 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Ja życzę powodzenia :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 cze 2017, o 22:20 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Powodzenia kolego, trzymam kciuki ;)

Sam byłem ostatnio na rozmowie o pracę i dostałem takie zadanie na tablicy:
napisz ciało funkcji, która policzy "jedynki" dla argumentu jedno-bajtowego, bez użycia przesunięć bitowych.

Po czym gość na tablicy napisał:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

np. value = 15, funkcja bitCount ma zwrócić 4

Dostałem do ręki mazaka i do dzieła. ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 cze 2017, o 08:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2013
Posty: 67
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 0

Jeżeli to wynajęta firma będzie przeprowadzała rekrutację, poproś o rozmowę z kimś że tak powiem kompetentnym który siedzi w temacie. Znam przypadki gdzie odrzucano kandydatów z doświadczeniem a przyjmowano takich którzy wstrzelili się w schemat rozmowy a pojęcia mieli zero o pracy. Jeśli rozmowę będzie przeprowadzała sama firma to staraj zachowywać się naturalnie, uśmiechaj się, pokaż że jesteś człowiekiem z którym idzie się dogadać, pogadać itp. Nie czytaj głupich porad jak się zachowywać na rozmowie, jaka postura itp bo to głupoty które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości ) no chyba ze na prezesa aplikujesz :D ) Obowiązkowo (!) weź na rozmowę swoje projekty- pokaż że naprawdę coś potrafisz- to się teraz bardziej ceni niż tytuł naukowy :) Możesz pokusić się o stworzenie krótkiej prezentacji o swoich projektach- jeśli będą chcieli obejrzeć to zaprezentujesz, jeśli nie przecież nic nie tracisz a na pewno wyróżnisz się tym że mimo tego że nie oczekiwali od Ciebie prezentacji, Ty ją zrobiłeś. Ja nie mając żadnego doświadczenia, pleców itp dostałem się na bardzo dobre stanowisko w międzynarodowej firmie własnie dlatego że przyniosłem projekty na rozmowę i pokazałem co potrafię :) Powodzenia i daj znac jak poszło :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 9 cze 2017, o 22:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 17 paź 2012
Posty: 58
Lokalizacja: Oława
Pomógł: 4

Mój kierownik powiedział mi kiedyś w chwili zwątpienia, że Ci co mają pasję dzielą się na dwie grupy pracowników:
1. Pasjonaci, którym udało się połączyć pracę z pasją - albo pasję z pracą - jak wolicie :) - w skrajnych przypadkach wynagrodzenie za taką pracą jest mało znaczącą pozycją.
2. I Ci, którym nie udało się. Wtedy praca - te 8 godzin, które nie zawsze jest "odbębnieniem" - jest celem do zdobycia środków na realizację pasji.
Życzę Ci i trzymam kciuki za wersję z pkt 1.
Powodzenia!
Jakbyś potrzebował rekomendacji daj na rozmowie linka do forum ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 cze 2017, o 12:25 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

Cytuj:
Jakbyś potrzebował rekomendacji daj na rozmowie linka do forum ;)

Referencje wystawiamy od ręki :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 cze 2017, o 19:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

No na razie jestem w tej pierwszej jak i drugiej grupie tak w połowie bo są w mojej obecnej pracy rzeczy które lubię i które robię bo musze ;) wolałbym być w pełni w tej pierwszej grupie ;) dzięki za referencje ale nie wiem czy wystarczą [emoji38]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 cze 2017, o 12:03 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Proszę bardzo referencje takie powinny starczyć :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kol. Nefarious19

wykazał się w dziedzinach embeded oraz dał się poznać na forum
w dziedzinie krzewienia elektroniki i programowania jako :

D.U.P.A

(Dobry Urzędnik Państwowej Administracji)

Podpisano,

Bezstronna rada krzewienia elektroniki
i popularyzowania programowania.

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 cze 2017, o 17:47 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Dzięki Ci Sun za świetne referencje [emoji38] dzięki Tobie na pewno pójdzie mi świetnie [emoji38]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 09:06 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 paź 2011
Posty: 8583
Pomógł: 337

Nefarious19 napisał(a):
Dzięki Ci Sun za świetne referencje dzięki Tobie na pewno pójdzie mi świetnie


Lepsiejszych juz się nie da wystawic :)

_________________
[b]San Escobar! Patria mia! Tu eres como la salud.[/b]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 09:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Myślicie że jak im pokaże zabezpieczenie RFID odcinające zapłon w samochodzie z modułem Bluetooth jako alternatywa żeby można było wpisać PIN w razie braku karty to będzie ok? Firma zajmuję się automotive a to jedyny mój sensowny projekt który mam pod ręką bo reszta się rozeszła "po ludziach" :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 09:26 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

Będzie super, wydrukuj też schematy i projekty płytek, jeśli nie masz ich fizycznie.
Takie coś to dla nich wyraźny dowód, że warto inwestować w człowieka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 10:40 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Przede wszystkim weź ze sobą pająki które robiłeś. Jak będziesz miał szczęście rozmawiać z osobą kompetentną to na pewno podpyta się Ciebie o kilka szczegółów. Po tym też pozna czy to rzeczywiście Twoje projekty :)

Sent from my Mi-4c using Tapatalk



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 17:00 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Już po rozmowie. Trwała 3h ;) na początku rozwiązałem test z języka C. Później była cześć HRowa bla bla, i znów cześć techniczna z języka C z omówieniem testu który rozwiązałem. Popełniłem jeden błąd. Później kierownik kazał mi napisać funkcje do której przekazujemy zmienną a zwraca ona nam średnią z ostatnich 4 pomiarów. Pomotalem się trochę że stresu ale napisałem i na koniec pytanie o kasę... I tyle. Powiedzieli ze w ciągu 2 tygodni się odezwą ;) zobaczymy co z tego będzie. Pokazałem im jakieś projekty swoje itd. Byli zaciekawieni ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 cze 2017, o 17:46 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

No to świetnie. Długo to w sumie trwało. Rozumiem, że rozmowa była z człowiekiem, który był doświadczony. 3mamy kciuki!

Sent from my Mi-4c using Tapatalk



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 cze 2017, o 11:49 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Właśnie dzwoniła do mnie Pani z HR i oznajmiła że zatrudnienili mnie na inżyniera oprogramowania embedded 2 stopnia ;) z kwotą wyższą niż chciałem ;)

Jestem Ci Mirku mega wdzięczny za to co robisz. Dzięki Twoim poradnikom i pasji którą we mnie zaszczepiles znalazłem swój cel w życiu i zdobyłem wiedzę dzięki której teraz zdobyłem super prace. Jesteś super człowiekiem :)

A Wam wszystkim Koledzy dziękuję za super rady bo też przyczyniliscie się do mojego sukcesu ;)

Wybaczcie mój emocjonalny wpis ale po prostu mega się cieszę i chciałem się tym z Wami podzielić ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 cze 2017, o 12:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Nefarious19 napisał(a):
Jesteś super człowiekiem

Uwierz że jestem zwykłym człowiekiem jak każdy tu na forum ;) ale jak usyszałem że ci poszło to MEGA SIĘ ucieszyłem, bo widząc i obserwując jak robisz różne rzeczy - tzn swoje proejkty, jak się szybko uczysz, jak cię to wciąga - to nie wierzyłem żeby mogło być inaczej, żeby cię nie przyjęli. A jak jescze finanse lepsze to już kosmos! ;) GRATULACJE !

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 cze 2017, o 15:29 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

No cóż, widać że jeżeli robi się coś z pasji to korzyści same z tego przyjdą ;) tego wszystkim życzę ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO