Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 29 mar 2024, o 09:38


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 gru 2013, o 08:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

Yoker napisał(a):
Dzięki za słuszną radę :). Teraz wszystko ładnie przesyła. Będę próbował z wartościami 10 bitowymi.

Możesz zrobić tak samo tylko użyć inne funkcji do konwersji... ;-)
W każdym razie już wiesz w czym był błąd to można i funkcję do przesyłania przerobić tak żeby przesyłała liczby.
Ostatecznie to i tak nie ma znaczenia bo przecież "po kabelku" lecą bity a potem to tylko kwestia interpretacji co
te bity oznaczają.

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 17 gru 2013, o 10:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 30 lis 2013
Posty: 26
Pomógł: 0

Zgadza się :) można zrobić to odwrotnie ale nie ma to znaczenia :). Muszę przygotować docelowo tor pomiarowy bo sygnał jaki będę mierzył będzie dość zaszumiony i posiadał składową stałą. Również będzie miał dość niską amplitudę rzędu mV.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 sty 2014, o 12:59 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 lis 2011
Posty: 9
Pomógł: 0

Witam!

Próbował ktoś może wykorzystać RFM73 z procesorami M32 i M64? Kombinuję właśnie, aby uzyskać komunikację, zgodnie z kodem, który umieścił wireless na początku, ale póki co kończy się to wszystko porażką. Czy jest coś na co powinienem zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o te biblioteki na M64? W bibliotece od Mirka jest zdefiniowane software'owe SPI więc teoretycznie nie powinno być problemów. Nie wiem sam...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 sty 2014, o 18:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

kod testowy sprawdzałem na atmega32 - chodzi, oczywiście z poprawką w bibliotekach do rfm70,
pokaż jak to podłączyłeś



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 sty 2014, o 19:07 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 lis 2011
Posty: 9
Pomógł: 0

Podpiąłem w pająku wszystko. Bez przerwań narazie chciałbym zrobić, żeby cokolwiek mieć. Podpiąłem zarówno w 32 jak i 64 tak samo czyli:

Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Przy software'owym SPI mogę tak podpiąć, dobrze mówię?

Kod w odbiorniku i nadajniku ten co podałeś na samym początku. Posprawdzałem miernikiem teraz jeszcze raz dokładnie i nie ma zwarć, RFMy solidnie wlutowane.

Poprawkę również wprowadziłem w bibliotece (ta zamiana z 0x17 na 0x07).



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 sty 2014, o 23:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 14 maja 2012
Posty: 518
Pomógł: 6

oryginał:

#define CE (1<<PB3)
#define CSN (1<<PB4)
#define MOSI (1<<PB5)
#define MISO (1<<PB6)
#define SCK (1<<PB7)

#define SPI_DIR DDRB
#define SPI_PORT PORTB
#define SPI_PIN PINB

po co kombinujesz i już robisz modyfikacje w bibliotece oryginalnej, na to masz czas,
jak Ci ruszy

pokaż jak to masz połączone - wzorzec na str 5 pokazuje Yoker i ... od razu rusza ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 19 sty 2014, o 23:45 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 28 lis 2011
Posty: 9
Pomógł: 0

Nie mam nawet jak zrobić zdjęcia. Spróbuję jeszcze raz, od nowa tak jak mówisz ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 26 sty 2014, o 13:08 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2012
Posty: 131
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 2

Udało mi się uruchomić transmisje na RFM73 bez przerwań, kod podany prze wireless (dioda sobie miga co sekundę).

Jednak gdy próbuje uruchomić opartą na przerwaniu INT2 kod z DVD lekcja 10 dla Tx i 11 dla Rx niestety nie ma komunikacji.
W bibliotece oczywiście poprawiłem linię:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Główna pętla:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

Próbowałem układ debugować diodą ale nigdzie program się nie wiesza.
Układ wykonany na 2x ATB+stykówka-RFM73 zasilanie oczywiście 3,3V.

Czy komuś udało się tą lekcje uruchomić na tych modułach czy należy coś jeszcze zmienić?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 31 sty 2014, o 16:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2012
Posty: 131
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 2

ponawiam powyższe, Czy komuś udało się uruchomić kod ( z DVD green booka ) oparty na przerwaniu INT2 na modułach RFM73 czy należy coś jeszcze zmienić w bibliotekach lub kodzie??



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sie 2014, o 10:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012
Posty: 76
Lokalizacja: Węgorzewo
Pomógł: 1

Próbuję uruchomić moduły z podstawowym programem kolegi Wireless , ale przy kompilacji dostaję warning
w linii:

Kod:
 len_moje = Receive_Packet(rx_tmp);


passing argument 1 of 'Receive_Packet' discards 'volatile' qualifier from pointer target type [enabled by default].

funkcja jest zadeklarowana w ten sposób:

Kod:
uint8_t Send_Packet(uint8_t type, void* pbuf, uint8_t len)


przy drugim przebiegu kompilatora, warning znika, ale moduły dalej nie działają. Czy to może być powodem ?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sie 2014, o 19:52 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 24 sty 2012
Posty: 1469
Pomógł: 56

mario napisał(a):
Próbuję uruchomić moduły z podstawowym programem kolegi Wireless , ale przy kompilacji dostaję warning
w linii:

Kod:
 len_moje = Receive_Packet(rx_tmp);


passing argument 1 of 'Receive_Packet' discards 'volatile' qualifier from pointer target type [enabled by default].

funkcja jest zadeklarowana w ten sposób:

Kod:
uint8_t Send_Packet(uint8_t type, void* pbuf, uint8_t len)


przy drugim przebiegu kompilatora, warning znika, ale moduły dalej nie działają. Czy to może być powodem ?

Jeżeli przed kompilacją nie zrobisz clen'a projektu to naturalnym jest, warning Ci zniknie.

_________________
Jestem początkujący i moje porady mogą być błędne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 23 sie 2014, o 20:02 
Offline
Uzytkownik zasłużony dla forum.atnel.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2012
Posty: 2088
Lokalizacja: Leżajsk / Kraków
Pomógł: 411

mario napisał(a):
Czy to może być powodem ?

Nie. Przykładowe kody są dobre chociaż volatile jest tam niepotrzebne i wystrczy:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

_________________
Dragonus Cracovus: Biomagia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 sie 2014, o 21:36 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2012
Posty: 76
Lokalizacja: Węgorzewo
Pomógł: 1

Ok, faktycznie kod działa . Okazało się, że muszę z drugiego zestawu odłączyć programator, inaczej nie idzie.
Teraz próbuję uruchomić kod Mirka z greenbooka. Oczywiście wiem , ze musi działać...ale niestety nie u mnie :(
Dopiero jak usunę fragment kodu:

Kod:
if      // tutaj nadajemy co jeli zajdzie taka potrzeba
//      if( !Timer1 ) {
//         Timer1 = 50;
//         if(sw) {
//            sprintf(txbf, "%i - another side ;) \r\n", li++);
//            Send_Packet( W_TX_PAYLOAD_NOACK_CMD, &txbf, strlen(txbf));
//         } else {
//            sprintf(txbf, "%i - inny wymiar czasu ---\r\n", li++);
//            Send_Packet( W_TX_PAYLOAD_NOACK_CMD, &txbf, strlen(txbf));
//         }
//         sw ^= 1;
//
//      }


czyli część odpowiedzialna za nadawanie w odbiorniku, dioda zaczyna mrugać według założeń. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 paź 2014, o 15:11 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013
Posty: 181
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 30

Witam, wszystkich.
Ja tez oststnio próbuje uruchomić dwustronną transmisję na RMF73. Stosuję kod z greebooka ze zmianą wartości inicjalizacyjnej w odpowiednim rejestrze. Wykonałem jeszcze dodatkową modyfikację - mianowicie wstawiłem dwa przyciski, które sterują wysyłaniem pakietów zamiast timerów programowych. Okazało się, że po włączeniu zasilania oba układy włączone są w tryb odbioru. Naciśnięcie jednego z przycisków wysyła pakiet. Drugi układ go bez problemu odbiera. Jednak kiedy nacisnę przycisk w drugim układzie ten pierwszy nic nie odbiera. Zaznaczam , że nie istotne jest w którym nacisnę nadawanie jako pierwszym. Zawsze po wysłaniu jakiegoś pakietu odbiór w tym układzie zostaje zablokowany. Myślę, że z tego powodu wielu osobom uruchamiającym te układy z kodem Mirka, nie działa nawiązanie łączności. Wtedy nadawanie jest powtarzane automatycznie co kilkaset ms i odbiór zostaje zablokowany. Wstawiłem nawet pułapkę programową w funkcji Send_Packet(...) i niby wszystko jest O.K. tzn wykonywana jest funkcja SwitchToTxMode(). Nie mniej jednak ukłąd najwyraźniej nie przełacza się na tryb odbioru. Po zresetowaniu mikrokontrolerów Transmisja znów jest możliwa oczywiście tylko w strone gdzie nie został naciśnięty przycisk wysyłania danych. Czy ktoś ma pomysł o co tu chodzi?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 paź 2014, o 15:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

a sprawdzałeś uaktualnienia do książki na stronie wydawnictwa atnel ?

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 07:45 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013
Posty: 181
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 30

No cóż, pewnie mam zaćmienie umysłu ale o jakim uaktualnieniu mowa? Bo jeśli chodzi o inicjalizację SPI to oczywiście mam poprawioną, a więcej nic nie widzę na temat RFM70/73.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 07:52 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

no tak przepraszam aktualizacje są tylko do RFM12 jeśli chodzi o radiówkę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 09:45 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013
Posty: 181
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 30

Ciekawa sprawa jest z tym układem. Według mnie wygląda na to , że nie działa poprawnie ta funkcja przełączania w tryb odbioru. Patrzyłem do noty pdf i na kody przykładowe zamieszczone przez producenta i wszędzie jest taki sam kod zamieszczony. Ale ewidentnie po wysłaniu jakiegoś pakietu odbiór zostaje zablokowany. Pomęczę jeszcze trochę te układy , może uda się jeszcze coś bliżej ustalić o co w tym wszystkim chodzi. A jak nie no to przyjdzie poczekać i uśmiechnąć się do Mirka żeby kiedyś jeszcze zaglądną do tych układów.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 11:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

janusz17 napisał(a):
Według mnie wygląda na to , że nie działa poprawnie ta funkcja przełączania w tryb odbioru


Która funkcja ?? Z GreenBook'a ? ... to dziwne bo nie dość , że mi działała to działa setkom czytelników .... więc dość oryginalne wnioski wyciągasz Chyba że ci chodzi o jakieś tam funkcje z netu - wciąż powielane i często mielone

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 11:32 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013
Posty: 181
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 30

No chodzi o tą funkcję z greenbooka SwitchToRxMode(), choć z drugiej strony działa przecież przy inicjalizacji modułu. Nie wiem już sam ale efekt mam taki, że jak już coś wyślę to nic nie mogę odebrać. Jak zresetuje układ odbiór działa oczywiście do czasu aż coś nie zostanie wysłane. Wstawiłem na końcu do funkcji wysyłąjącej pakiet zamiast SwitchToRxMode() - inicjalizację modułu i ustawienie kanału - RFM70_Init(); SetChannelNum(41);. Wtedy wszystko jest O.K. Ale przeciez nie tak to powinno się robić. Czytając to forum odnosze wrażenie , ze wiele osob miało ten sam problem. Nie mogli nawiązać połączenie bo zaczynali od kodu z włączonymi timerami, które co pewien czas miały wysłać na zmianę dwa teksty. No i własnie po wysłaniu blokował się odbiór. Dopiero po uproszczeniu kodu transmisja działala. Ja sobie wstawiłem zamiast timera dwa przyciski które wysyłają dane. Dlatego zorientowałem się , że po przejściu w tryb nadawania, układ nie wraca do odbioru. Musze robić reset albo wstawić inicjalizację modułu po zakończeniu nadawania.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 4 paź 2014, o 11:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Ja teraz niestety nie mam jak zająć się tym kodem ale niedługo ma pojawić się uaktualnione wydanie GB, a że będę zmieniał biblioteki z RFM70 na RFM73 to przyjrzę się temu jeszcze raz - chociaż jak mówiłem nie miałem problemów takich jak opisujesz gdy działałem z tymi modułami ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 20 paź 2014, o 17:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

janusz17 napisał(a):
No chodzi o tą funkcję z greenbooka SwitchToRxMode(), choć z drugiej strony działa przecież przy inicjalizacji modułu. Nie wiem już sam ale efekt mam taki, że jak już coś wyślę to nic nie mogę odebrać. Jak zresetuje układ odbiór działa oczywiście do czasu aż coś nie zostanie wysłane. Wstawiłem na końcu do funkcji wysyłąjącej pakiet zamiast SwitchToRxMode() - inicjalizację modułu i ustawienie kanału - RFM70_Init(); SetChannelNum(41);. Wtedy wszystko jest O.K. Ale przeciez nie tak to powinno się robić. Czytając to forum odnosze wrażenie , ze wiele osob miało ten sam problem. Nie mogli nawiązać połączenie bo zaczynali od kodu z włączonymi timerami, które co pewien czas miały wysłać na zmianę dwa teksty. No i własnie po wysłaniu blokował się odbiór. Dopiero po uproszczeniu kodu transmisja działala. Ja sobie wstawiłem zamiast timera dwa przyciski które wysyłają dane. Dlatego zorientowałem się , że po przejściu w tryb nadawania, układ nie wraca do odbioru. Musze robić reset albo wstawić inicjalizację modułu po zakończeniu nadawania.


Ponieważ właśnie kończę pisać uzupełnienie do GreenBooka to nie to że miałem czas a wręcz ZMUSZONY byłem się w końcu tym zająć ;)

oczywiście straciłem na to już dwa dni ... niestety moduły HopeRF dają popalić ....

O ile zaznaczam w przypadku RFM70 kod z greenbooka działał w 100% poprawnie dla RFM70 ... to niestety .... przy przejściu na RFM73 rzeczywiście występują problemy z prawidłowym powrotem z funkcji nadawania do funkcji odbioru ....

tak jak kolega wyżej napisał jak się zrobi to metodą Brute force - czyli wykona RFM70_Init(); SetChannelNum(41); to zaczyna to działać - no ale to nie jest ładne :( .... co więcej - niestety w przykładach z HopeRF nie ma też na to rozwiązania bo kod przełączania w tryb RX jest identyczny jak dla RFM70!!!! ... a więc o co chodzi do kociej kaczki!!! ;) ...

ale na szczęście jestem już na tropie Panowie i Panie ;)

wkrótce w pełni działająca biblioteka dla RFM73 i bez takich dziwnych numerów .... jeszcze chwilę czasu potrzebuję bo to już OSTATNI z OSTATNICH rozdziałów jaki dopisuję eeeeh sam się nie mogę doczekać - no dzisiaj miał być koniec .... ale się nie udało więc szampan poczeka do jutra

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 20 paź 2014, o 20:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Cieszę się bardzo bo moduły leżą obłogiem ... nie ze wzgląd że się nie da ... nie ze wzgląd że mam problem ... brak czasu po prostu ale jak będzie twardy zielony mirek to się nimi zajmę :)

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 24 paź 2014, o 19:29 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 18 kwi 2013
Posty: 181
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 30

Ja też czekam z niecierpliwością na nowego greenbooka i rozwiązanie problemu z RFM73, no i ciekawe co nowego jeszcze będzie wnowym wydaniu. A wracając do RFM73 to dokumentacja układu jest skopana dokładnie. Więc jedyna nadzieja w Mirku :-).



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 6 sty 2017, o 22:57 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 17 sty 2016
Posty: 4
Pomógł: 0

Witam wszystkich forumowiczów :) Chciałbym odświeżyć temat, ponieważ właśnie zajmuję się tymi modułami. Jeśli chodzi o prosty program migania diodą oraz odbiór stringów i wyświetlenie na terminalu to udało mi się to osiągnąć. Problem pojawia się wtedy, kiedy próbuję przesłać zmienne i zapisać je w odbiorniku do dalszej analizy. Pojedynczą zmienną udało wysłać i odebrać, ale większej liczby zmiennych już się nie udaję. Może ktoś byłby w stanie mnie chociaż nakierować na odpowiedni tor myślenia :P Poniżej przedstawiam fragment kodu, którym próbowałem wysłać i odebrać zmienne.

Nadajnik:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Odbiornik:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.


Widok terminala:
Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2017, o 08:47 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 sty 2014
Posty: 83
Pomógł: 2

Przepraszam ale to jakaś totalna fantamagoria.
w funkcji odbioru nie możesz zatrzymywać programu licząc na to że bufor uzupełni się nowymi danymi.
Zauważ że tak naprawdę wciąż w buforze masz 121 i wyświetlenie od 2 elementu daje 21 na terminalu.
nie wnikając za bardzo w szczegóły należałoby w pętli wywołać jeszcze raz my_receive_packet.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 sty 2017, o 17:10 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 17 sty 2016
Posty: 4
Pomógł: 0

spraw już się wyjaśniła, działa wszystko jak należy.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO