Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 kwi 2024, o 12:31


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2016, o 09:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2012
Posty: 298
Pomógł: 13

No, no, to to się bardzo dobrze zapowiada :-)
Widzę, że nie tylko do poradników będzie przydatne!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 kwi 2016, o 10:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

zoom napisał(a):
Widzę, że nie tylko do poradników będzie przydatne!

Do wszystkiego co na youtube "się kręci, gra i buczy" ;) nawet ulubiona muzyka, śmieszne filmy - no co się komu podoba ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 maja 2016, o 15:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Czy "błąd" który opisałem to jest błędem czy tak ma być z wielkością odtwarzacza? Wydaje mi się że wystarczająca mam rozdzielczość do filmów w HD. I gdy kliknę dwa razy na ekran odtwarzacza to powiększa się ale tylko w tym oknie a nie na cały ekran.
Pozdrawiam.

------------------------ [ Dodano po: 4 minutach ]

Ps. oszukałem program żeby się włączył w HD, zmieniłem na wyższą rozdzielczość a potem zmieniłem ją na nowo i się pięknie mieści na ekranie :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 00:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2013
Posty: 26
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
ok jeszcze jedno

Osoby, którym z różnych przyczyn nie działa Player (mają czarny prostokąt) proszę, żeby spróbowały włączyć zgodność programu z IE w wersji którą mają zainstalowaną na kompie. Do wyboru jak widać na obrazku trzy wersje: 8, 9 oraz 11

Obrazek

i proszę mi dać znać czy teraz już działa Playerek ? ;)


Witam. Mam zainstalowaną IE z systemem i zrobiłem dzisiaj up do 11 i dalej czarny obraz w odtwarzaczu. Opcji wyboru rodzaju IE nie działa za każdym razem po uruchomieniu programu pokazuje IE11 i nie można ustawić na inne wersje IE. Win7 32bity. Fajny programik ale mam kilka sugestii i poprawek. Dam znać rano. Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 07:09 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

franek_kimono1982pl napisał(a):
Opcji wyboru rodzaju IE nie działa za każdym razem po uruchomieniu programu pokazuje IE11

Już pisałem wcześniej, że tu nie pokazuje się to co zostało ustawione wcześniej. Nie ma wykrywania, że jak np ustawiłem sobie na IE 9.0 to po ponownym uruchomieniu - pojawi się ptaszek na IE 9.0. Zawsze po odpaleniu pokazuje się ptaszek zaznaczony przy IE 11.0 i nie ma to nic wspólnego z tym co ustawiłeś wcześniej.

Ustawienia dokonujemy tylko jeden raz a nie za każdym uruchomieniem programu, to wystarczy.

Jeśli nadal masz czarny odtwarzacz to:

1. sprawdź czy odpalasz program jako administrator albo z uprawnieniami administratora
2. sprawdź czy działa ci to w przypadku ustawienia opcji w ramce "Player" .... "Odtwarzaj w przeglądarce"

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 18:42 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 kwi 2013
Posty: 26
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
franek_kimono1982pl napisał(a):
Opcji wyboru rodzaju IE nie działa za każdym razem po uruchomieniu programu pokazuje IE11

Już pisałem wcześniej, że tu nie pokazuje się to co zostało ustawione wcześniej. Nie ma wykrywania, że jak np ustawiłem sobie na IE 9.0 to po ponownym uruchomieniu - pojawi się ptaszek na IE 9.0. Zawsze po odpaleniu pokazuje się ptaszek zaznaczony przy IE 11.0 i nie ma to nic wspólnego z tym co ustawiłeś wcześniej.

Ustawienia dokonujemy tylko jeden raz a nie za każdym uruchomieniem programu, to wystarczy.

Jeśli nadal masz czarny odtwarzacz to:

1. sprawdź czy odpalasz program jako administrator albo z uprawnieniami administratora
2. sprawdź czy działa ci to w przypadku ustawienia opcji w ramce "Player" .... "Odtwarzaj w przeglądarce"


Witam Mirku. Programik działa, świetna sprawa z tym programikiem. Oto jak rozwiązałem problem czarnego ekranu w Win 7. Po zainstalowaniu IE11 dalej miałem czarny obraz więc ustawiłem jako IE11 jako chwilową przeglądarkę główną ( korzystam z Firefoxa ) i dalej nic nie pomogło więc wpadłem na pomysł by programem Ccleaner wyczyścić system i rejestr. Zadziałało wszystko chodzi tak jak trzeba i w programie i w przeglądarce. Mam takie pytanie Mirku, czy maksymalną wielkość okna można ustawić tylko na średni?? W przypadku próby zmiany wielkości na większą ( duży czy HD720) kończy się komunikatem i nic nie można zmienić. U mnie działa tylko wielkość okna średni

Obrazek

U mnie dobrze działającą rozdzielczością jest 1176x664 oczywiście na TV 32" podłączone z komputerem kablem DVI-HDMI.



Ostatnio edytowano 8 maja 2016, o 18:46 przez franek_kimono1982pl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 18:45 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Kolego Franek zrób jak ja : zmień na wyższą rozdzielczość ekranu, uruchom program i zmień na HD potem spowrotem ustaw starą rozdzieczość i działa :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 19:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Z tymi rozdzielczościami to jeszcze będę dopracowywał, na chwilę obecną program nie chce pozwolić na zmianę w górę wielkości okna Playera gdyby miało się zdarzyć tak, że jego górny pasek zniknąłby z dostępu do myszki i dolny też - bo wtedy nie ma nawet jak tego zmniejszyć ....

ale jak mówię - mam jeszcze parę pomysłów na zmiany, poprawki i udogodnienia w tym zakresie ;) poczekajcie na kolejną wersję proszę

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 8 maja 2016, o 21:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Czekamy z niecierpliwością szczególnie na kategorie :)
Pozdrawiam Pana, miłego wieczoru i przyjemnego pisania YellowBook'a.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 00:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Troszkę mam mało czasu ostatnio, ale w każdej wolnej chwili coś tam dorabiam - ostatnio z uwagi na taką pracę z doskoku robiłem tylko lżejsze rzeczy jak UI (Interfejs Użytkownika) ;) .... no "troszkę" się pozmieniało - zobaczcie sami:

Obrazek

nawet skórki programu można sobie zmieniać ;) teraz

Obrazek

.... widać też, że "ZAKŁADKI" już tuż tuż .... już wziąłem się za nie powoli, zaś kategorie jako najtrudniejsze dla mnie - zostawiam na koniec

------------------------ [ Dodano po: 8 minutach ]

aha obecna wersja już ładnie wykrywa w zakładce Ustawienia - z jaką wersją IE ustawiliśmy sobie ostatnio zgodność ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 21:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Temat już widzę chyba umarł ;) ale cóż jeszcze spróbuję ....

właśnie OŻYŁY po raz pierwszy ZAKŁADKI ! ;) .... w obecnej wersji:

Obrazek

Można już zakładki:

1. tworzyć
2. edytować
3. usuwać

wprawdzie edycja sprowadza się tylko do poprawki opisu bo czasu się nie da edytować (można usunąć zakładkę i założyć na nowo jeśli czas ma być nieco inny w razie czego)

Ciekaw jestem czy bez opisu jak korzystać z zakładek - dojdziecie sami ? co by miało świadczyć też o tym czy udaje mi się robić w tym przypadku porządny i intuicyjny UI (Interfejs Użytkownika) ;) .... dajcie znać - jeśli ktoś zechce potestować

Uwaga! .... jeszcze nie ma opcji backupu zakładek i bazy mogą się jeszcze mocno zmienić więc nie róbcie docelowych zakładek jeszcze bo później poleci to w kosmosik niestety..... Ale za to można testować teraz do bólu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 22:55 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

mirekk36 napisał(a):
Temat już widzę chyba umarł ;) ale cóż jeszcze spróbuję ....


Myślę, że nie umarł!
Osobiście używam AVP i bardzo sobie cenię! No a teraz te zakładki! Super sprawa. :D
Właśnie sobie testuję i wychodzi mi na to, że muszę ręcznie wpisywać czas dla konkretnej zakładki lub wkleić linka wygenerowanego wprost z YouTube tzn użyć opcji "Kopiuj adres URL bieżącego momentu" i go wklejać.
Wolałbym jeśli to możliwe, aby była taka opcja, by AVP sobie sam to pobierał np gdy wciśniemy pauzę i coś tam dodatkowo klikniemy? ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 23:03 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012
Posty: 595
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 39

Też właśnie testuję najnowszą wersję i nie bardzo wiem skąd mam wiedzieć jaki jest aktualny czas trwania filmu żeby go wpisać do nowej zakładki.

_________________
Pozdrawiam
PP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 23:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

No przecież możesz go sobie odczytać wprost z YouTube lub tak jak napisałem wyżej.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 maja 2016, o 23:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Słuchajcie to jest tak:

1. Gdy oglądamy sobie filmik w okienku to w TYM okienku klikamy prawy klawisz mychy

2. wybieramy opcję "Kopiuj adres URL bieżącego momentu"

3. KLIKAMY ikonkę "Dodaj nową zakładkę"

Obrazek


4. Następnie w nowym oknie wklejamy ten link z MOMENTEM (on znika ale poniżej wczytuje się CZAS!) ;)

5. dodajemy własny opis zakładki

Obrazek

i klikamy klawisz OK ..... wszystko

------------------------ [ Dodano po: 7 minutach ]

Piotrek_P napisał(a):
i nie bardzo wiem skąd mam wiedzieć jaki jest aktualny czas trwania filmu żeby go wpisać do nowej zakładki.

Jeśli się nawet ręcznie to robi to co za problem?

Obrazek

przecież gdy klikniesz w tym okienku myszką to robi się pauza no i na dole widać bieżący czas i łączny czas filmu

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 07:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Panie Mirosławie robi Pan kupę dobrej roboty aplikacja nabiera ładnych kształtów, działa coraz lepiej, nie bardzo wiem jak działają kategorie ale dziś to tego dojdę, pozdrawiam.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 08:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Cytuj:
nie bardzo wiem jak działają kategorie ale dziś to tego dojdę, pozdrawiam.

Nie nie - spokojnie - pisałem wcześniej - kategorie jeszcze w ogóle nie działają .... pracuję wciąż nad nimi i zostawiam to na koniec, na ostatni etap prac nad tym programem. Na razie tylko po prostu widać, że są kategorie ...

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 08:27 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Aha oki to czekamy na nowości. Na pewno nas zaskoczysz :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 10:28 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Testuję i testuję, i muszę przyznać, że działa to bardzo fajnie! Pisałem wcześniej o automatycznym pobieraniu czasu z YouTube, ale w sumie po co? Sądzę, że tak jak jest teraz jest optymalnie! No rewelka! :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 12:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Cieszę się, w takim razie zabieram się dalej do roboty ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 17:47 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2014
Posty: 63
Pomógł: 0

Widzę że rośnie następne narzędzie na miarę Eclipse Gadgeta'a :))
Mam tylko mała uwagę, po dodaniu zakładki do filmu zmienia się ikonka przy filmiku na liście. Jednak po usunięciu zakładki, ikona nie wraca do początkowej wersji, co sugeruje że jakieś zakładki są w tym filmie, a ich nie ma. Poza tym działa rewelacyjnie :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 18:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Slawas napisał(a):
Jednak po usunięciu zakładki, ikona nie wraca do początkowej wersji, co sugeruje że jakieś zakładki są w tym filmie

O! ;) dziękuję - ale BUG'a zostawiłem - od razu wiem gdzie ;) .... zaraz go wypalę żelazem

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 20:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Mirku a ja mam pytanie czy zakładki i kategorie będą w wersji podstawowej dostępne już z programem? O co mi chodzi pobieram świeży program ładują się twoje poradniki i ładują się zarazem zakładki. Dlaczego pytam bo chcąc stworzyć zakładki do wszystkich filmów to jest wiele godzin oglądania. Sam próbowałem to ogarnąć w programiku "przewodnik":) ale poległem.

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 20:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matekogon napisał(a):
O co mi chodzi pobieram świeży program ładują się twoje poradniki i ładują się zarazem zakładki. Dlaczego pytam bo chcąc stworzyć zakładki do wszystkich filmów to jest wiele godzin oglądania. Sam próbowałem to ogarnąć w programiku "przewodnik":) ale poległem.

Sorki ale jakby nie za bardzo rozumiem o co chodzi ?

Gdy ktoś pobierze pierwszy raz mój program to jak na razie nie załadują mu się żadne zakładki - skąd taki pomysł ?

Na chwilę obecną zakładki można samemu sobie dodawać sukcesywnie i w miarę wolnego czasu i one będą widoczne za każdym razem po kolejnym już odpaleniu programu

Podobnie będzie z kategoriami jeśli uda mi się je zrobić

Dopiero później może przygotuję jakieś opcje np exportu/importu zakładek, tak żeby np można było się nimi wymieniać pomiędzy użytkownikami itp itd ... wtedy będzie można np gdy stworzysz jakieś zakładki - podesłać je znajomemu mailem w jakimś pliku a on sobie je zaimportuje ;)

podsumowując - nie rozumiem na czym poległeś i o co w tym chodzi

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 maja 2016, o 20:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 27 lut 2013
Posty: 230
Pomógł: 4

matekogon napisał(a):
Mirku a ja mam pytanie czy zakładki i kategorie będą w wersji podstawowej dostępne już z programem? O co mi chodzi pobieram świeży program ładują się twoje poradniki i ładują się zarazem zakładki. Dlaczego pytam bo chcąc stworzyć zakładki do wszystkich filmów to jest wiele godzin oglądania. Sam próbowałem to ogarnąć w programiku "przewodnik":) ale poległem.



Hehe no pewnie nie. Jak sam zauważyłeś potrzeba by na to poświęcić bardzo wiele godzin oglądania. Ale jak by się zebrało kilku ochotników i podzieliło się materiałem... Każdy opracował by według ustalonego schematu taki "spis treści" z czasem z poradnika i udostępnił to na forum powstała by niezła encyklopedia. A jak by była możliwość w programie wyszukiwania frazy lub słowa z całego zbioru zakładek i kategorii, to by była taka petarda ,nieoceniona pomoc i niezwykłe narzędzie dla początkujących... :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 maja 2016, o 05:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

michal1210 napisał(a):
A jak by była możliwość w programie wyszukiwania frazy lub słowa z całego zbioru zakładek i kategorii, to by była taka petarda ,nieoceniona pomoc i niezwykłe narzędzie dla początkujących...


No ale przecież to działa w programie, jest pole "Filtruj / szukaj" ;)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

Przy okazji właśnie ukazała się najnowsza wersja 1.0.22 w której poprawiłem jeszcze kilka paskudnych bugów związanych z dodawaniem i usuwaniem zakładek, a także pojawił się nowy ptaszek w ramce "szybki wybór" aby szybko zgrupować tylko te filmy, które posiadają już zakładki czasowe ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 maja 2016, o 08:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 cze 2013
Posty: 518
Pomógł: 26

Chodziło mi o bazę danych zakładek i kategorii. Tak jak piszesz jest możliwość samemu dodawania zakładki. Lecz wątpię że ktoś kto oglądał już twoje poradniki oglądnie je ponownie i zrobi sobie zakładki. Tak samo wydaje mi się że jak ktoś początkujący odpali twój programik to nie przyciągnie go tak jak program już z wgranymi poradnikami i zakładkami.

Dla tego czy nie dobrym pomysłem było by gdzieś na serwerze zrobić bazę danych zakładek i każdy kto doda zakładkę do swojego programu miałby opcję udostępnij. Zakładka pojawiał by się na serwerze i dostępna była by z programem. ( wszystko oczywiście do dopracowania , to takie głośne rozmyślania )

A Mirku poległem na tym że chciałem zrobić spisy do twoich wszystkich poradników. Zacząłem oglądać poradniki od początku 5h dziennie i wymiękłem :)

Jeśli ktoś dodaje spisy do poradników to trochę spisów zrobione jest w programiku "przewodnik"

_________________
Przewodnik|Sterownik akwariowy



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 maja 2016, o 09:09 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 385
Lokalizacja: Śląsk
Pomógł: 0

Przydała by się opcja :prawy przycisk-dodaj do kategorii która jest wybrana aktualnie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 maja 2016, o 09:40 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Pobrałem nową wersję, niestety gdy wybiorę opcję "Kopiuj adres URL bieżącego momentu" i następnie w nowym oknie wklejam ten link z momentem, on nie znika już tak jak w poprzedniej wersji i poniżej nie wczytuje się czas. Gdy wpiszemy czas ręcznie to wszystko działa.
Obrazek



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 maja 2016, o 09:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

matekogon napisał(a):
A Mirku poległem na tym że chciałem zrobić spisy do twoich wszystkich poradników. Zacząłem oglądać poradniki od początku 5h dziennie i wymiękłem

No każdy by wymiękł żeby tak robić - to nie dziwne jeśli poradników jest aż tyle... Za to mam pewien pomysł, który może NIESAMOWICIE usprawnić ten proces ;) ale to na razie tajemnica ;)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

anshar napisał(a):
Pobrałem nową wersję, niestety gdy wybiorę opcję "Kopiuj adres URL bieżącego momentu" i następnie w nowym oknie wklejam ten link z momentem, on nie znika już tak jak w poprzedniej wersji i poniżej nie wczytuje się czas. Gdy wpiszemy czas ręcznie to wszystko działa.

ach dzięki za INFO! ... już wiem gdzie babola zrobiłem - szybko to poprawię ;)

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

radex324 napisał(a):
Przydała by się opcja :prawy przycisk-dodaj do kategorii która jest wybrana aktualnie.

Cenna uwaga/sugestia - muszę o tym pomyśleć bo obecnie trzeba edytować film aby to zrobić

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO