Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 20 kwi 2024, o 04:06


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sty 2015, o 23:30 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 20 wrz 2013
Posty: 647
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 101

Nie odważni tylko udają, że ich nie ma:
"Site is property of Freedom Broadcasting Ltd, 8787574, registered in England and Wales, Unit 4E, Enterprise Court, Farfield Park, S63 5DB Rotherham.
Materials are published on servers in Netherlands and USA."

_________________
+++++[>++++<-]>[>++++++<-]>.---------.+++.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2015, o 07:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2012
Posty: 712
Lokalizacja: Opole
Pomógł: 23

xor napisał(a):
Nie odważni tylko udają, że ich nie ma:
"Site is property of Freedom Broadcasting Ltd, 8787574, registered in England and Wales, Unit 4E, Enterprise Court, Farfield Park, S63 5DB Rotherham.
Materials are published on servers in Netherlands and USA."


Tym bardziej nie ma sensu gdyż patrząc na zawiść "konkurencji" to mogę się założyć że jakieś donosy dziwne były by składane o pranie pieniędzy ;)
Mój pomysł wygląda następująco, skoro nie możliwe są dobrowolne dotacje to sprzedajmy coś za symboliczną kwotę i potraktujmy to jako dotacje np. Wypuszczasz Mirku normalnie swoje poradniki ale nie publikując żadnych kodów itd ale informujesz ze jest mozliwość zakupu kodów źródłowych za kwotę powiedzmy 10-20zł. My forumowicze potraktujemy to jako mozliwość wsparcia Ciebie. Tym samym filmiki dotrą do wszystkich zainteresowanych.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2015, o 10:14 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2014
Posty: 569
Lokalizacja: Żagań
Pomógł: 54

Aż miło popatrzeć jak kol.Mirek wybucha z kolejnymi pomysłami.
Fajnie, że się nie poddajesz i działasz pomimo wielu rzucanych kłód na swojej drodze.
Niestety w naszym kraju człowiek musi być jak przysłowiowa kaczka, po której wszystko spływa, inaczej by człowiek nic nie zrobił.
Czekam na kolejne nowinki i wiele, wiele wyśmienitych poradników.

P.S.
Oglądając je odnosi się wrażenie jakbyś miał niespożytą energię, jak mój kot.

_________________
http://leszczamiga.ppa.pl/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2015, o 12:34 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 03 lut 2014
Posty: 63
Pomógł: 0

Dużo tu słów padło o opłatach za poradniki, abonamencie czy dotacjach. A w sklepie atnel dalej gadżety do kupienia są. Więc zamiast gadać proponuję zakupić trochę gadżetów, będzie legalnie, Wy Mirka wesprzecie, a przy okazji kubek i koszulka się przyda. Bo z pustego pisania wiele nie wyniknie.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2015, o 14:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2012
Posty: 712
Lokalizacja: Opole
Pomógł: 23

Slawas napisał(a):
Dużo tu słów padło o opłatach za poradniki, abonamencie czy dotacjach. A w sklepie atnel dalej gadżety do kupienia są. Więc zamiast gadać proponuję zakupić trochę gadżetów, będzie legalnie, Wy Mirka wesprzecie, a przy okazji kubek i koszulka się przyda. Bo z pustego pisania wiele nie wyniknie.


Tylko tutaj zależy na czymś ciągłym. gadżety wyszły raz i koniec ktoś kupił koszulkę i kubek i co ma kupować kolejne? Poradniki Mirka wychodzą z pewną częstotliwością a dołączone do neigo kody źródłowe były by taka możliwością podziękowania Mirkowi za trud włożony w każdą z tych części.

Poza tym weź pod uwagę że tego typu gadżety są gratką dla nas forumowiczów, a ile jest osób z poza forum oglądających poradniki? Czy oni kupią gadżet typu kubek? Czy prędzej wydadzą te pieniądze na kody co do których mają pewność że działają.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 10 sty 2015, o 15:30 

Pomógł: 0

Na razie są koszulki i kubki ;), co szkodzi mieć dwa. Kto chce to wspiera, pomysły pomysłami. Tylko niestety nawet jeżeli coś Mirek wdroży z pomysłów to trochę jeszcze wody w rzece upłynie.



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 15:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2013
Posty: 432
Lokalizacja: Gostyń / Poznań
Pomógł: 25

icer_cmg napisał(a):
Na koniec hasło żony: "Kochanie, obiad już zimny. Mógłbyś w końcu zjeść, a nie - Mirka oglądasz "


Hehe... :) Ja ostatnio podłączyłem sobie sieć do TV, żeby małej puszczać bajki z YouTube... Ale w ramach testów odpaliłem sobie poradniczek :D Jak moja to zobaczyła to skomentowała "Był spokój... sobie ze słuchawkami siedział, a teraz mnie nawet z salonu wywali, bo wszędzie będą mikroprocesorki..." :D Ale z Mirkiem w HD na 40" jest prawie jak w auli na wykładzie :D

_________________
Podpis...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 12 sty 2015, o 16:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27224
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

eMCe2 napisał(a):
sobie ze słuchawkami siedział, a teraz mnie nawet z salonu wywali, bo wszędzie będą mikroprocesorki

:lol: :lol:

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 25 lis 2015, o 11:25 
Offline
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2015
Posty: 2
Lokalizacja: okolice Warszawy
Pomógł: 0

Może poprostu zainstalowany program po upływie np 3 dni od pierwszego uruchomienia powinien zapytać "Czy chcesz nadal używać tego oprogramowania: jako wersji sponsorowanej przez reklamodawców?" jeśli odpowie "tak, wyrażam zgodę" właczają się reklamówki i program działa nadal, jesli "nie, nie wyrażam zgody" pojawia sie info "Aplikacja zostanie odinstalowana" i klawiszek [OK].
Mozna sobie oczywiście zainstalować aplikację raz jeszcze ze sklepu googla i używać przez 3 dni bez reklam po czym znowu zadaje pytanie...



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO