Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 28 mar 2024, o 17:22


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2015, o 07:36 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Witam,
chciałbym tylko zaznaczyć, że po raz pierwszy udostępniam coś w internecie, więc bardzo proszę o wyrozumiałość :)
Chciałbym kolegom przedstawić program napisany w C# (okienko WPF), na który pomysł zaczerpnąłem z lenistwa. Częste zmiany w menu, poprawki doprowadzały mnie do nieopisanej furii, co jest zrozumiałe ze względu na długość kodu właśnie dla samego menu... Zainspirowany programami ATB - również ułatwiaczami życia programisty, postanowiłem stworzyć coś podobnego- bo po co to się męczyć? Raz a porządnie- jeden dzień dłużej się popracuję, natomiast potem jakiekolwiek zmiany to czysta przyjemność.

Kod menu oparty jest na wiadomościach z internetu(podobny kod spotkałem również tutaj na forum w projektach programistycznych). Samej zasady działania takiego podejścia nie będę tutaj wyjaśniał- bez problemu można znaleźć odpowiedzi w internecie.

Po uruchomieniu programu, w zakładce "MENU" mamy możliwość tworzenia naszego "drzewa" menu.

Jadąc od góry. Mamy możliwość zapisywania i otwierania naszych projektów- nie musimy za każdym razem klepać wszystkiego od nowa, jest także opcja "NADPISZ PROJEKT", która nadpisuje wcześniej wygenerowane pliki z programu.

Niżej znajduje się listbox, w którym są umieszczane eventy dla menu. Podstawowe eventy- IDLE-stan "bezczynności",OK,UP,DOWN,PREV, chyba nie muszę wyjaśniać o co chodzi.

Na prawo od listboxa eventów znajdują się pola informujące o nazwie pustej funkcji- funkcji, która nic nie będzie robiła, czyli pusta funkcja. Są też informacje o LCD- liczba kolumn ogranicza maksymalny tekst danego pola menu, liczba wierszy, która informuje uC jak ma wyświetlać dane.

Niżej znajduje się już drzewo menu, które tworzymy przyciskami na samym dole.
"DODAJ ELEMENT MENU" - dodawanie nowego poziomu głównego menu,
"DODAJ ELEMENT PODMENU" - dodawanie elementu podmenu dla danego, zaznaczonego elementu.
"PRZYPISZ FUNKCJĘ"- dla danej pozycji zmienia funkcję(wszystkie funkcje zostaną stworzone w plikach wynikowych),
reszta powinna być intuicyjna. Literki w nawiasach oznaczają skróty klawiszowe do wywoływania metod kliknięć.

W zakładce STRUKTURY mamy możliwość tworzenia struktur i ich pól. Dzięki temu możemy od razu z automatu generować sobie kod z funkcjami i zmiennymi , które będziemy zmieniać w naszym menu.
O to jak działają struktury, jak z nich korzystać, gdzie są przechowywane zapraszam do poradników Mirka na ten temat, który w prosty sposób przedstawia nam cały problem i pokazuje, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Gdy stworzymy struktury, to w zakładce MENU mamy button "STWÓRZ/EDYTUJ FUNKCJĘ", która otwiera nowe okno- kreatora funkcji zmiany wartości dla zmiennych z wcześniej utworzonych struktur. W celu edycji należy zaznaczyć dany element i również kliknąć "STWÓRZ/EDYTUJ FUNKCJĘ"- zostanie otworzone okno kreatora z obecnymi ustawieniami stworzonej metody.

Jeśli chcemy do jakiegoś podmenu dodać funkcję zmiany wartości zmiennej ze zbudowanej struktury należy:
1. Zaznaczyć na drzewie wybrany element podmenu
2. Wybrać w oknie głównym "STWÓRZ FUNKCJĘ"
3. W nowym oknie musimy wybrać zmienną, która przypiszemy dla tworzonej funkcji- trzeba zaznaczyć ją na drzewie struktur
4. Następnie wybrać jaki typ funkcji chcemy stworzyć - ON/OFF- włącznie, wyłączanie jakiś procesów lub ZMIANA_WARTOŚCI- zmienia wartość, którą przypisujemy do funkcji. W przypadku wybrania i tworzenia funkcji z zmianą wartości należy podać maksymalną i minimalną wartość zmiennej jaką chcemy dla niej przypisać. Wpisujemy również w polu jednostka jednostkę danej wartości np: K(kelviny);
5. Zatwierdzamy OK i sprawdzamy czy nazwa elementu podmenu w drzewie zmieniła się na nazwę naszej funkcji.

W nawiasach, w buttonach są podane skróty klawiszowe do szybszej pracy.

Button "ZMIEŃ NAZWĘ" zmienia nazwę dla samego elementu menu, nie działa ona do edycji stworzonych funkcji za pomocą kreatora! Jeszcze raz przypomnę, że w celu edycji takiej funkcji należy ją edytować za pomocą przycisku "STWÓRZ/EDYTUJ FUNKCJĘ".

Gdy mamy stworzone menu należy kliknąć "GENERUJ KOD W JĘZYKU C", a w zakładkach menu.c, menu.h itd. pojawi się kod :)

Możemy zapisać projekt wraz z plikami wynikowymi do folderu. Mamy wtedy gotowe pliki, które należy skopiować do projektu, kompilować i wgrywać do procesora!

W pliku main.c należy dodać funkcję do obsługi klawiszy, które będą wywoływać odpowiednie funkcje: OK(void), UP(void), DOWN(void), PREV(void), a do projektu dodać bibliotekę do LCD hd44780. Dodatkowo należy włączyć do kompilacji funkcje kursora w bibliotece LCD, jest to bardzo ważne dla bezbłędnej kompilacji!
Po uruchomieniu obsługi klawiszy wszystko powinno śmigać.



Dziękuję koledze @avrfun, który dzielnie testował program i na bieżąco podsyłał uwagi. Program przeszedł dużo modyfikacji i mam nadzieję, że nie będzie się wykrzaczał przy pracy. Oczywiście w razie pytań zapraszam na PW. W tym momencie aktualna wersja to 1.5.

Program testowany na Windows 7 i 10. Działa bezproblemowo.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Ostatnio edytowano 8 lut 2016, o 15:08 przez bloniak91, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 09:29 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

No no bajerka ... fajny programik :)

Jak będę po pracy to porobię testy na win8.1 :)
pozdrawiam

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 09:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27212
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Mam nadzieję, że ten projekt na naszym forum zaspokoi nieokiełznane i wciąż powtarzające się potrzeby i pytania co tydzień typu:

"Jak zrobić menu na LCD?" ;)

Dobrze, że ktoś podjął się tak tytanicznej pracy i przygotował tego typu narzędzie ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 09:47 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 maja 2012
Posty: 233
Lokalizacja: Gdynia
Pomógł: 15

Rewelka! Czegoś takiego mi brakowało. Bardzo dziękuję.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 10:14 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

majster napisał(a):
Jak będę po pracy to porobię testy na win8.1 :)

O tak, przydadzą się. Program sprawdzany tylko pod Win7 z najnowszym frejmworkiem ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 10:54 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2014
Posty: 212
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 12

Niestety program nie uruchamia się na XP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 10:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Tak, to przez to, że jest napisany pod najnowszy framework.
Potem postaram się przerobić pod starszy. Oczywiście XP musi być z servicepackiem2
edit: sprawdź tą wersję. Jest na .NET Framework 3.5


Załączniki:

Aby zobaczyć załączniki musisz się zalogować. Tylko zalogowani użytkownicy mogą oglądać i pobierać załączniki.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 12:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 173
Lokalizacja: Bytom
Pomógł: 2

Witam. Bardzo fajny program , działa na Win10prev :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 12:56 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 cze 2015
Posty: 123
Pomógł: 4

Bardzo przydatny program.

Z rzeczy do zrobienia, to undo/redo
zapis do pliku, lub niech chociaż pamięta co robiliśmy ostatnio, po wyłączeniu dostajemy czysty program.
Brak możliwości zmian nazwy po dodaniu elementu, jak zmienimy nazwę funkcji to już beret ;).
Przydał by się też przykładowy projekt, np. jakiegoś prostego menu, z przedstawieniem jak się to ma do rzeczywistości, tj. jak wygląda gotowe menu na wyświetlaczu LCD.

Program ma duży potencjał.

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 13:06 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

ramrusazer napisał(a):
Z rzeczy do zrobienia, to undo/redo

A konkretnie do czego undo/redo?
ramrusazer napisał(a):
Brak możliwości zmian nazwy po dodaniu elementu, jak zmienimy nazwę funkcji to już beret ;).

Rozumiem, że program się wykrzacza?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 16:26 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 cze 2015
Posty: 123
Pomógł: 4

chodzi o możliwości cofnięcia np. wprowadzenia zmiany.

Nie wykrzacza się, tylko po prostu zmieniamy nazwę i nic ;). Nadal w oknie nazwa pozostaje po staremu.

_________________
"O sygnałach bez całek" Czesław Frąc



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 20:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2015
Posty: 449
Pomógł: 3

ramrusazer napisał(a):
Przydał by się też przykładowy projekt, np. jakiegoś prostego menu, z przedstawieniem jak się to ma do rzeczywistości, tj. jak wygląda gotowe menu na wyświetlaczu LCD.

Witam!
Bardzo popieram ten pomysł. Zaprezentuj proszę działające menu np. do ustawiania godziny: SET (hh, mm, ss), SAVE (np. save_to_PCF).
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 20:51 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 05 sty 2015
Posty: 393
Lokalizacja: Mielec
Pomógł: 14

Mirku masz rację, że pytań o Menu jest sporo sam nawet zadałem takie pytanie bo nie rozumiem zagadnienia

Program świetny pomysł i dobra robota.

mimo to chciałbym zrozumieć jak to zrobić z "palca" bo co mi z programu jak bezmyślnie będę go używał i nie rozumiał
jaka jest zasada działania całego mechanizmu i dalej będę szukał lub pytał co i jak.

------------------------ [ Dodano po: 1 minucie ]

avrfun napisał(a):
ramrusazer napisał(a):
Przydał by się też przykładowy projekt, np. jakiegoś prostego menu, z przedstawieniem jak się to ma do rzeczywistości, tj. jak wygląda gotowe menu na wyświetlaczu LCD.

Witam!
Bardzo popieram ten pomysł. Zaprezentuj proszę działające menu np. do ustawiania godziny: SET (hh, mm, ss), SAVE (np. save_to_PCF).
Pozdrawiam


a może dopisać do programu symulator już stworzonego Menu i jakieś demo będzie łatwiej początkującym takim jak ja.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 cze 2015, o 22:10 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Dobra Panowie,
Dajcie mi czas do czwartku/piątku, a poprawie i uzupełnie
program o jakis przykładowy projekt. Myślałem,że będzie to wszystko w miarę zrozumiałe, ale jak to zawsze bywa, lepiej ćwiczyć teorię praktyka ;)
Pozdrawiam
Ps. Sprawdzal ktoś w końcu czy na XP wszystko smiga?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 lip 2015, o 04:16 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2014
Posty: 212
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 12

Witam
Tak ta druga wersja się uruchamia na XP , oczywiście mam z service pack 3 kolego bloniak91.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 lip 2015, o 06:40 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 kwi 2015
Posty: 449
Pomógł: 3

bloniak91 napisał(a):
Dajcie mi czas do czwartku/piątku, a poprawie i uzupełnie
program o jakis przykładowy projekt. Myślałem,że będzie to wszystko w miarę zrozumiałe, ale jak to zawsze bywa, lepiej ćwiczyć teorię praktyka

Dziękuję i czekam z niecierpliwością.
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 lip 2015, o 06:58 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

RYSZARD M napisał(a):
Tak ta druga wersja się uruchamia na XP , oczywiście mam z service pack 3 kolego bloniak91.

Nie mam już pod ręką żadnego komputera(w pracy również) z XP, sam już nie pamiętam i co i jak tam jest dokładnie.
Cieszę się, że działa pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 lip 2015, o 10:35 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 173
Lokalizacja: Bytom
Pomógł: 2

Kolego Bloniak91 zawsze możesz sobie zainstalować maszynę wirtualną i tam sobie przetestować :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 1 lip 2015, o 14:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Raczej podziękuję, mój komputer nie należy do demonów prędkości ;)
Bawiłem się kiedyś programowaniem na Androida, też stawiałem maszynę wirtualną. Pytanie dlaczego przestałem się bawić? Bo zanim mi się wszystko odpaliło spokojnie mogłem się przespać :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 lip 2015, o 19:25 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

W 1 poście aktualizacja programu.
Dodany został przykład - zaznaczam, że nie jest to mistrzostwo świata w sensie programistycznym jak i funkcjonalnojęzykowym( :lol: ).
Przykład jest po to oby trochę rozjaśnić sytuację i zmusić nasze szare komórki do myślenia.
Bardzo proszę o testowanie oraz o pomysły nad ulepszeniami samego programu jak i kodu menu.
Pozdrawiam
have fun! :mrgreen:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 lip 2015, o 20:08 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 29 mar 2012
Posty: 595
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 39

Test na "niesfornego użytkownika". ;) Kliknięcie na "USUŃ EVENT" gdy fokus _nie_ jest ustawiony na liście eventów, powoduje wywalenie aplikacji. I nie ważne czy na liście są jakieś elementy, czy lista jest pusta. Tak wg mnie, trzeba by kontrolować indeks listy w funkcjach dodających/usuwających elementy listy.
Właściwie powinno wystarczyć sprawdzenie liczby elementów i indeksu listy eventów w funkcji "USUŃ EVENT". ;-)
P.S. Fajny pomysł z tym programem :D

_________________
Pozdrawiam
PP



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 3 lip 2015, o 09:35 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Piotrek_P napisał(a):
Test na "niesfornego użytkownika". ;)
:lol:
Dzięki za cenną uwagę. Poprawki po łyk łykendzie :mrgreen:



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 11 lip 2015, o 15:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Oj koledzy nie testowali samego działania kodu chyba :)
Przy bodajże 3 podmenu, nazwa z typu enum różni się od nazwy podanej w strukturze automatu.
Oczywiście poprawka już jest naniesiona.

Jednak mam również samo pytanie do kodu menu w C.
Stworzyłem sobie bardzo rozbudowane menu. Wygenerowałem kod programikiem, pliki skopiowałem do projektu, kompiluje i zaliczam zonka. RAM zajęty w 89%........ Coś trzeba z tym zrobić.
Doszedłem do tego, że sama tablica struktur zajmuje tyle miejsca w pamięci RAM. Próbowałem:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

zmienić na:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

ale to jest coś nie tak. Oczywiście po kompilacji RAM zmalał do 5%, jednak menu nie działa...
Kombinowałem żeby żeby tworzyć przykładowo:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

zamiast
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

ale kompilator zgłasza błąd:
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

Jakaś podpowiedź jak sobie z tym poradzić? Jak przenieść tablice do pamięci flash?
pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 14 lip 2015, o 09:22 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Witam,

poprawiłem trochę kod C. Zmiany:

- tablica struktur jest zapisywana do pamięci FLASH,

- możliwość wybierania ilości linii wierszy wyświetlacza,

- w związku z powyższym zmodyfikowana funkcja wyświetlająca elementy menu na wyświetlaczu oraz budowa samej struktury menu

- dodanie obsługi funkcji callback danego poziomu menu

W 1 poście dodany nowy plik. Nie usuwam starszej wersji, być może komuś bardziej przypadnie do gustu bardziej niż ta nowsza wersja kodu ;)
Pozdrawiam



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 lip 2015, o 06:31 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Obie nazywaja sie tak samo. Ktory plik to nowsza wersja ?

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 lip 2015, o 06:36 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2014
Posty: 569
Lokalizacja: Żagań
Pomógł: 54

Menu_code_Generation.rar [71.86 KiB]

_________________
http://leszczamiga.ppa.pl/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 15 lip 2015, o 18:27 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 25 lip 2013
Posty: 2561
Pomógł: 126

Ja bym sugerował zaszycie w nazwie numeru wersji oraz uzywanie zipa jako natywnie obslugiwanego przez systemy operacyjne. Wtedy bedzie wygodniej i czytelniej.

Sent from my mobile.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2015, o 06:09 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2012
Posty: 712
Lokalizacja: Opole
Pomógł: 23

Programik super, a nie myślał kolega o dodaniu generatora dla wyświetlaczy oled?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 16 lip 2015, o 07:39 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Wilu88 napisał(a):
a nie myślał kolega o dodaniu generatora dla wyświetlaczy oled?


Myślał ;) Wystarczy dodać do projektu bibliotekę do obsługi oleda, podmienić odpowiednie funkcje wyświetlające i gotowe. W tym momencie w ogóle jest już to możliwe, bo doszła opcja wybierania ilości linii wierszy wyświetlacza, na których ma być wyświetlane menu. Można się bawić we własnym zakresie.

Oledami jeszcze się nie bawiłem, nie mam biblioteki do nich, bo można dodać opcje wyboru z jaką biblioteką ma być tworzony kod... Wtedy odpowiednie funkcje by się pojawiały na odpowiednim miejscu.

Jestem w trakcie przygotowywania następnej wersji - dodania nowego super ułatwiacza.
Tak jak w 1 poście pisałem, program napisałem żeby ułatwić sobie pracę i w przyszłości poświęcić na zbudowanie menu 30 minut zamiast xx godzin.
I dlatego nową opcją będzie automatyczne tworzenie struktur, które będą przechowywały wartości nastaw zmienianych z poziomu menu, z automatyczną generacją funkcji callback dla danego poziomu menu.

btw. dla Was jest zrozumiała obsługa programu?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 18 lip 2015, o 07:28 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 19 gru 2012
Posty: 712
Lokalizacja: Opole
Pomógł: 23

Jak się chwilę posIedzi i poklika to wszystko wydaje się jasne



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO