Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 24 kwi 2024, o 10:42


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 17:08 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 04 kwi 2014
Posty: 133
Pomógł: 4

Zaznaczę, że korzystam z trybu incognito w chrome. Często gdy wyszukuję czegoś z pomocą googla(już pomijając wchodzenie na forum przez wyszukiwarkę, ale nawet po wejściu bezpośrednio na stronę), wyskakują mi wyniki z linkami do forum atnel. Wszystko super, ale po wejściu i zaczęciu czytania danego tematu, w pewnym momencie pojawia się kod, który jest niewidoczny dla niezalogowanych użytkowników(to oczywiście w zupełności zrozumiałe)... i tu zaczyna się mały problem :mrgreen: bo po zalogowaniu się użytkownik zostaje przekierowany na stronę główną i jest zmuszony szukać poprzedniego tematu tak jakby od nowa("wstecz" lub raz jeszcze google). Nie jest to jakieś mega problematyczne, ale od dłuższego czasu zmagam się z tym, bo tak jak wspomniałem wyżej korzystam z incognito i nigdy nie mam zapisanych hasłem czy opcji automatycznego logowania. Jeszcze niech się zdarzy, że zamknę przeglądarkę lub uruchomię ponownie pc, to procedura trwa od nowa. Na innych forach coś takiego działa w sposób bardziej dogodny i po zalogowaniu użytkownik jest przekierowany na temat, który ostatnio czytał.
Nie wiem czy kogoś również to delikatnie wkurza i irytuje, ale poprawienie tego przekierowania przynajmniej mi poprawiłoby komfort korzystania z forum ;)
Tak, tak, wiem, wiem, mogę nie korzystać z incognito, mogę zapisać hasło i nie marudzić... dlatego wysyłam zapytanie czy taka zmiana jest możliwa.
Z serdecznymi pozdrowieniami 8-)

------------------------ [ Dodano po: 4 minutach ]

dobra, widzę, że temat był poruszany niżej. Przepraszam za dublowanie !



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 18:56 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2013
Posty: 420
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 17

ja w takim przypadku otwieram sobie nową kartę, loguje się na forum. Następnie odświeżam sobie temat na forum i już jestem tam zalogowany ;)

_________________
GreenBook i BlueBook



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 19:01 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 01 cze 2013
Posty: 56
Pomógł: 1

Zaloguj się, a później przycisk wstecz i odśwież stronę.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 2 kwi 2015, o 20:12 

Pomógł: 0

Ja loguję się na innej karcie przeglądarki, potem wystarczy odświeżyć i jestem zalogowany tam gdzie chciałem ;)



Góra
  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO