Kanał - ATNEL tech-forum
Wszystkie działy
Najnowsze wątki



Teraz jest 23 kwi 2024, o 18:02


Strefa czasowa: UTC + 1





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2015, o 18:22 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2013
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 0

Panie Mirku,
To, że robi Pan świetne poradniki za darmo i dostępne dla każdego zasługuje na wielki szacunek i uznanie dla Pana. Widać gołym okiem jak bardzo stara się Pan przekazać wiedzę aby nawet początkujący mogli to zrozumieć. Oczywiście trudno wywierać na Panu presję aby jednak te poradniki były odpłatne lub dla klientów, którzy zakupili w ATNEL moduły, zestawy itd. To jakby Pana decyzja. Ja jednak dołączam się do grupy opowiadającej się za jakąś formą ograniczenia dostępu, co wyeliminowało by takie pasożytnicze działanie jak zacytowane przez Pana powyżej. Dzisiaj płaci się duże pieniądze za szeroko rozumianą wiedzę i jak się często okazuje o jakości nie najwyższych lotów. Wiem co mówię gdyż zawodowo zajmuje się nauką i badaniami w energetyce.
Wiedza, którą Pan przekazuje jest dla mnie bardzo cenna i kiedy pojawiają się nowe produkty w sklepie ATNEL odrazu składam zamówienie i nie sprawdzam czy dany moduł kosztuje gdzieś mniej bo to nie o to chodzi. Zresztą w mojej opinii ceny wcale nie są wygórowane. Chodzi o to, że w zamian otrzymuję solidne wsparcie techniczne oraz wspieram w pewnym stopniu Pańskie poradniki, którym życzę 100 lat!!!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów forum Atnel.

_________________
Mój Serwer AVR - http://msavr.besaba.com



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sty 2015, o 18:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2013
Posty: 739
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 84

Do tej pory się nie wypowiadałem na temat dostępności poradników
i nie chciałbym aby mnie źle zrozumiano
(szczególnie Mirek bo to on poświęca swój czas i zapał),
ale zobaczcie że wolny dostęp do poradników przysporzył nam
(mam na myśli forum) całkiem zacne grono użytkowników.

Kto wie (a ja jestem pewny) czy jakby działalność Mirka
była typowo komercyjna (piszę o poradnikach) czy zainteresowałby
tylu nowych ludzi (siłą rzeczy i Ci "malkontenci" też się zainteresowali).

A przez to że YT skupia całkiem pokaźną rzeszę ludzi jest też i rozpropagowana
firma "ATNEL" z jej sprawdzonymi produktami i jak ktoś chce i ma środki
może wspomóc działalność "charytatywną" przez zakup kubka czy koszulki
lub jednego i drugiego .

Przepraszam za OffTop ale taka mnie naszła refleksja,
żeby nie było ja też korzystam z wiedzy przekazywanej w poradnikach
i poprę decyzję jaką podejmie w przyszłości Mirek.

Już kończę bo za prozę jeszcze mi się oberwie :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sty 2015, o 18:59 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2013
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 0

Wszystko się zgadza. Problem tkwi w pasożytniczym wykorzystaniu tej wiedzy. Człowiek się namęczy przy produkcji poradników a tu ktoś publicznie się chwali, że owszem - wykorzysta chętnie tą wiedzę. Ale moduł kupi z innego źródła. Nie wesprze poradników

_________________
Mój Serwer AVR - http://msavr.besaba.com



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sty 2015, o 19:36 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Ok to ograniczyc dostep do poradnikow dla osob ktore dokonaly zakupu np kubka. Wieczysty dostep do poradnikow za kubek ktory sie przydaje jest jak najbardziej ok. Tak mi sie wydaje. Pasozytniczy tryb w czlowieku zwanym potocznie malkontentem zostalby wylaczony.

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sty 2015, o 23:01 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2014
Posty: 745
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 32

majster napisał(a):
Ok to ograniczyc dostep do poradnikow dla osob ktore dokonaly zakupu np kubka. Wieczysty dostep do poradnikow za kubek ktory sie przydaje jest jak najbardziej ok. Tak mi sie wydaje. Pasozytniczy tryb w czlowieku zwanym potocznie malkontentem zostalby wylaczony.
Też tak myślę. Jeśli ktoś zdecyduje się na choćby drobny zakup jak kubek czy koszulka czy jakikolwiek inny produktu w sklepie Atnel, to poczuje się już niejako związany z Autorem i społecznością.
Nawet jak do tej pory był malkontentem, ale jednak chciał dalej czerpać wiedzę z poradników i musiał wydać swoje własne pieniądze, choćby drobną kwotę - to myślę, że może to już zmienić nastawienie do sprawy.

_________________
.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 27 sty 2015, o 23:58 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2011
Posty: 401
Lokalizacja: Siedlce
Pomógł: 7

Poradnik - zajawka (omawiający cechy i zalety produktu w stosunku do konkurencji) dostępny dla wszystkich. Dalsze poradniki (tematyczne) dostępne dla klientów. Poradniki dotyczące ogólnie programowania (I2C, 1Wire, UART, ADC itd. itp.) dostępne dla wszystkich (żeby zachęcić do wejścia w świat mikro-(Mirko)klocków ;) )

_________________
Czekamy na RedBook'a!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 02:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Pora na część 03 .... z pewnym drobnym apelem/przesłaniem ;)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 03:05 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012
Posty: 188
Lokalizacja: Świnice Warckie woj. łódzkie
Pomógł: 12

mirekk36 napisał(a):
.... z pewnym drobnym apelem/przesłaniem ;)


Myślę, iż apel/przesłanie rozwiewa dyskusję odnośnie płatności za poradniki i reklamowania produktów... dla mnie jest jednoznaczny...osoby które mówią o opłacie za poradniki marsz do sklepu i dokonać stosownego wsparcia w postaci zakupów u Mirka czy to modułów czy choćby gadżetów ...co też osobiście czynię. Pozdrawiam

_________________
ATMEL-ICE+ATXmega256A3BU oraz dużo samozaparcia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 11:39 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

W Part3 jest literowka.

4. produkty i wsparcie polskiejk ...

Kolejny super poradnik!
Dziekuje bardzo! :)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 12:23 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 60
Pomógł: 1

Mojego posta znów wcięło, a tyle się naklepałem.

------------------------ [ Dodano po: 9 minutach ]

MikieMan napisał(a):
Nawet jak do tej pory był malkontentem, ale jednak chciał dalej czerpać wiedzę z poradników i musiał wydać swoje własne pieniądze, choćby drobną kwotę - to myślę, że może to już zmienić nastawienie do sprawy.


Jest druga strona medalu, jak zapłaci to już nie będzie malkontent tylko szanowny klient, który płaci i wymaga. Oczywiście trochę przejaskrawiłem, ale znam realia szeroko rozumianych usług i ludzi którym trudno dogodzić.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 12:33 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

volt_1 napisał(a):
Mojego posta znów wcięło, a tyle się naklepałem.

Być może pisałeś zbyt długo i sesja przeglądarki się skończyła, albo na chwilę ci net odcięło ... czasem warto (jeśli długi) post, napisać sobie w notatniku.exe (i później wkleić) albo pisać i publikować na raty z opcją edytuj) albo co jakiś czas kopiować napisany tekst do schowka CTRL+C (ja tak najczęściej robię)

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 13:18 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 60
Pomógł: 1

Masz rację Mirku, zeszło się trochę, czasem trudno przeklepać to co w głowie się kłębi.

Ale do rzeczy, jeśli chodzi o reklamę Twoich produktów, uważam, że masz prawo a wręcz obowiązek pochwalić się swoim dziełem. Od początku traktuję Twoje poradniki jako połączenie przyjemnego z pożytecznym i wcale mnie to nie razi ani nie dziwi trzeba z czegoś ZUS opłacić, tak trzymaj. Z drugiej strony jaki sens mają poradniki czy tutki do produktów/ podzespołów które nie są łatwo dostępne (mnie osobiście odstrasza perspektywa zakupów w Azji), a tak pokazujesz jaki produkt oferujesz, instruujesz jak go użyć i gwarantujesz wsparcie. Dodatkowym atutem jest umiejętne budowanie napięcia i rozwój sytuacji w kolejnych odcinkach, aż nie można się doczekać kolejnej części.

Właśnie obejrzałem 3 część poradnika i widzę, że moja powyższa paplanina w znacznej części dubluje Twój apel.

Czy planujesz omawiać w tym cyklu kwestię timeout`ów?
Ja walczę z leciwym modemem GSM Wawecom`a, w dodatku upycham to w STM`a ale jak sam niejednokrotnie mówiłeś, Twoje książki i poradniki nie mają być tylko o AVR, dlatego korzystam jak mogę. Obie Twoje książki BB i GB (wersje z 2011 i 2012 r) mocno zużyte nie mają czasu na półce poleżeć, czekam na YB ale jakoś cisza w eterze :?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 28 sty 2015, o 23:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

volt_1 napisał(a):
czekam na YB ale jakoś cisza w eterze

No niestety - tak wyszło - ... być może w tym roku się uda ...

volt_1 napisał(a):
Czy planujesz omawiać w tym cyklu kwestię timeout`ów?

To troszeczkę cięższy temat i zostanie chcąc nie chcąc poruszony właśnie w YB przy obsłudze modemu GSM.

tymczasem ... cóż

zapraszam na część 04 poradnika ;) ... lecimy dalej

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 sty 2015, o 00:52 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Panie Mirku! Poradnik rewelacja! Testuję to sobie na stykówce. Wszystko pięknie działa! Tłumaczy to pan w taki sposób, z taką pasją i zapałem, że nie da rady tego nie zrozumieć! Czekam z niecierpliwością na kolejny poradnik. Myślę, że teraz nie powinienem mieć problemu, by zrozumieć rozdział z green booka poświęcony UART. :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 sty 2015, o 21:38 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 13 maja 2014
Posty: 52
Pomógł: 0

Na hasło można by było zrobić tylko jeden poradnik z danej serii? Ten najbardziej kluczowy, oczywiście w poprzedzającym poradniku podkręcił byś odpowiednio atmosferę i gitara. Hasło by się otrzymało przy zakupie towaru.:)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 29 sty 2015, o 23:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

Jak sam wkrótce zobaczysz - gdy miną te podstawowe poradniki odnośnie wifi - to tych kluczowych będzie sporo ;) mam nadzieję

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 00:33 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 22 sty 2014
Posty: 1806
Zbananowany użytkownik

Pomógł: 168

Część 5 juz jest! ;)



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 10:53 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

I to jest to! Za pomocą ATNEL-WiFi232-T po wirtualnym COMie teraz mogę parsować dane jak po standardowym RS232 i jednocześnie wrzucać nowy wsad za pomocą MkBootLoader'a! Się dzieje! Panie Mirku - SZACUN!!! :D



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 10:59 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

anshar napisał(a):
I to jest to! Za pomocą ATNEL-WiFi232-T po wirtualnym COMie teraz mogę parsować dane jak po standardowym RS232

No właśnie za "TO" ja pokochałem te akurat moduliki, a biorąc pod uwagę, że mają one dużo większe możliwości od swoich tańszych braci ESP ... to uważam, że są warte grzechu czyli wydania ciut większych pieniędzy ale w zamian otrzymujemy na prawdę górę więcej możliwości, ... i to możliwości, których jeszcze nie odkryliśmy wszystkich ;) .... będziemy w kolejnych poradnikach zajadali pyszne kawałki tego torta i odkrywali różne smakowite rodzynki i bakalia w jego środku

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 11:04 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2014
Posty: 1540
Pomógł: 269

Już nie mogę się doczekać! Jak ja kocham te smakołyki!



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 11:15 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 28 cze 2013
Posty: 99
Pomógł: 2

Witam

W part 04 ale i poprzednich jest w biblitece MK_USART jest warning co go spowodowało



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 11:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 lut 2013
Posty: 600
Pomógł: 47

kuba napisał(a):
W part 04 ale i poprzednich jest w biblitece MK_USART jest warning co go spowodowało


Też to miałem, poradziłem sobie dając break w tej linii
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

Ale w tej kwestii musiał by się wypowiedzieć Mirek czy to nie spowoduje jakiś późniejszych kłopotów z tą funkcją.

_________________
https://www.instagram.com/myfirstquadcopter/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 11:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 paź 2011
Posty: 27225
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 1041

kuba napisał(a):
Witam

W part 04 ale i poprzednich jest w biblitece MK_USART jest warning co go spowodowało


to nie jest WARNING ;)

przyjrzyj się uważnie - w konsoli podczas programowania nie masz żadnego WARNINGA ;) .... a pchełka którą widać w eclipse ? .... eeeeh no to już opisywałem ze sto razy na forum a i na blogu jest wyjaśnione więc proszę zajrzyj ok ?

------------------------ [ Dodano po: 10 minutach ]

kurnachatka napisał(a):
Też to miałem, poradziłem sobie dając break w tej linii

to spodziewaj się sporych kłopotów ;) - z uwagi na takie a nie inne działanie biblioteki nie może tam być break, bo znak enter nie wpadnie do bufora cyklicznego - a ma tam wpaść

------------------------ [ Dodano po: 23 minutach ]

A dokładniej mówiąc - żeby już kolejni ludzie nie pisali wciąż - że tam mają WARNINGA eeeeeeh ... ale i tak pewnie będą pisać ...

wystarczy wyłączyć w Eclipse tego PTAKA
Obrazek

_________________
zapraszam na blog: http://www.mirekk36.blogspot.com (mój nick Skype: mirekk36 ) [ obejrzyj Kurs EAGLE ] [ mój kanał YT TV www.youtube.com/mirekk36 ]



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 12:18 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 lut 2013
Posty: 600
Pomógł: 47

OK Mirku. Już wszystko jasne musiało mi gdzieś umknąć że o tym już było :roll:

Ptaszek odhaczony.

_________________
https://www.instagram.com/myfirstquadcopter/



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 19:16 
Offline
Użytkownik

Dołączył(a): 02 lut 2014
Posty: 60
Pomógł: 1

Obejrzałem część 5 i odczuwam pewien niedosyt, takie zakończenie odcinka było planowane? :)

A rozumiem napięcie coraz większe.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 19:32 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2013
Posty: 795
Lokalizacja: Poznań
Pomógł: 59

Wiecie - tak na marginesie napiszę. Byłem dziś na takim "grupowym kodzeniu". Tematem były moduły wifi - dokładniej mirkowe. Spotkanie było ugadywane już dawno, wybierany był moduł itd. Propozycji było wiele - WizFi 250, ESP8266 ... Wybór padł na najlepszy naszym zdaniem. Spotkaliśmy się, sporo osób z kabelkami i jakimiś lutowańcami... masakra. Nieliczni mieli ATB, aira i ... to później. Jakże było miło wetknąć aira do ATB i wszystko ładziało. Nagle jednak pojawił się problem - połowa modułów się nie łączyła, kilka nie działało. I co się okazało - trzy moduły WIFI od ATNEL spalone przez złe przejściówki lutowane na uniwersalnych płytkach, cztery chinole co nawet przez przeglądarkę nie szło konfigurować bo się wieszały, krzaczyły itd. Jeden chinol nawet nie powstał. Koniec końców "chinoluby" żałowali że od razu że nie kupili u Mirka.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 30 sty 2015, o 19:44 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2012
Posty: 188
Lokalizacja: Świnice Warckie woj. łódzkie
Pomógł: 12

icer_cmg napisał(a):
Koniec końców "chinoluby" żałowali że od razu że nie kupili u Mirka.


Bo oszczędzania są pewna granice... sam nie raz się przekonałem, że tego typu oszczędności to czasami bokiem wychodzą i teraz wolę poczekać i kupić coś porządnego i cieszyć sie działaniem od pierwszego podania +5v (3,3v) :) a na sprzęcie od Mirka ani razu się nie zawiodłem.

_________________
ATMEL-ICE+ATXmega256A3BU oraz dużo samozaparcia



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 31 sty 2015, o 21:14 
Offline
Nowy

Dołączył(a): 02 paź 2014
Posty: 15
Lokalizacja: Szczecin
Pomógł: 0

mirekk36 napisał(a):
Normalnie ręce mi czasem opadają:

Obrazek

jak widzę takie komentarze .... szkoda, że nie czeka na kolejny poradnik od "chinola" (co to, tak w ogóle za określnie!)



Po kilku dniach różnych przemyśleń doszedłem do wniosku, że ten wpis był celowo prowokacyjny z zamiarem wywołania ożywionej dyskusji
Odnoszę wrażenie, że ktoś stale czyta to forum i zna "czułe punkty", gdzie wystarczy wrzucić niewinny kamyczek, aby wywołać sporo zamieszania.
Dlatego tym bardziej takimi komentarzami i wpisami bym się nie przejmował, a nawet kompletnie je ignorował jako prowokacyjne.



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 31 sty 2015, o 21:34 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2013
Posty: 3797
Lokalizacja: Grudziądz
Pomógł: 143

Sharky napisał(a):
mirekk36 napisał(a):
Normalnie ręce mi czasem opadają:

Obrazek

jak widzę takie komentarze .... szkoda, że nie czeka na kolejny poradnik od "chinola" (co to, tak w ogóle za określnie!)



Po kilku dniach różnych przemyśleń doszedłem do wniosku, że ten wpis był celowo prowokacyjny z zamiarem wywołania ożywionej dyskusji
Odnoszę wrażenie, że ktoś stale czyta to forum i zna "czułe punkty", gdzie wystarczy wrzucić niewinny kamyczek, aby wywołać sporo zamieszania.
Dlatego tym bardziej takimi komentarzami i wpisami bym się nie przejmował, a nawet kompletnie je ignorował jako prowokacyjne.

Wiesz co i ja tak dzis pomyslalem

Namazane ze smarta.

_________________
Usługi druku przestrzennego - www.drumik.pl



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
PostNapisane: 31 sty 2015, o 23:43 
Offline
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013
Posty: 185
Pomógł: 6

A mnie się nasunęło pytanko czy przy case 0 przypadkiem nie powinno być break ?
Składnia: [ Pobierz ] [ Ukryj ]
język c
Musisz się zalogować, aby zobaczyć kod źródłowy. Tylko zalogowani użytkownicy mogą widzieć kod.

Bo pisze , że ignorujemy bajt 0 ?



Góra
 Zobacz profil  
cytowanie selektywne  Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Sitemap
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group phpBB3.PL
phpBB SEO